Kadroda aşırı çizikler,aşınmalar nasıl giderilir?

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar kadromda sürtmeden kaynaklanan çizikler oluştu. Bisiklet üzerinde nasıl bir çalışma yapabilirim? Bunlarla ilgilenenler var mı? Yani para karşılığı yaptırabileceğim yerler. Oldukça kötü durumda bisiklet.

Scudo

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@Abdullah Cimis

Kılcak çizikler ise pastadan iyi bir yöntem yoktur, sonuçta unutulmasın ki fiziksel olarak deforme olmuş bir boya tekrardan eskisi gibi yeniden bir boya ya da lokal müdahale yapılmadıkça eskisi gibi olamaz. O yüzden öncelik olarak pasta yapar sonuca bakarsın, pastadan fazlası ise zaten boya yapmadan mucize beklememek gerek.

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
@Dogukanaksu
Boyalık bir durum var malesef. Nasıl başlamalı? Yaptırabileceğimiz yerler var mı acaba?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.382
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Dogukanaksu

Dogukansu arkadasimiza %100 katiliyorum, pastadan fazla ise mucizeyi beklemek anlamsiz cünkü gelmez. Ondan sonrasi, yeniden güzel bir sekil de firin boyaya vererek orjinal boyasini tekrar üzerine atirmak. :)

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
@murat cömez
Ben bunları nasıl yapıcam onu soruyorum yalnız :/

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.148
@Abdullah Cimis

Fırın boyayı sen yapamazsın sanayıye gıdıp boya meselesını sorusturman lazım cıplak bır kadroyu 40 ıle 100 arasına boyayabılıyorlar boyacının ınsafına kalmıs bırsey

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Manisa'da bir yakınınız var ise,

Bisiklet kadrosu boyatan kurumsal firmalar mevcut,gayet başarılı kadro boyamaları yapıyorlar,örnek link aşağıda

(link)

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
@Çağlayan
İstanbul'da bir yer arıyorum. Teşekkürler.

@kudretozbay

Yorumunuz için teşekkürler. Rn azından kafamda bir şeyler oluştu. Sanayide arabalara yapılan sistem uygun heralde.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.150
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Çağlayan

Ben her gün bu fabrikanın önünden geçiyorum. Dışardan görebildiğim kadarıyla fabrika içinde duvarda bisiklet markaları yazılıydı. Salcano gözüme çarptı, durup dikkatli bakmadım ama sanırım diğer markalara kadro satıyorlar gibi algıladım.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Caner Kartalgöz

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar çizikler için öneriler sunmuştur ama ben çizikler olmadan önce önlem olarak bir ürün önermek istiyorum tamamen şeffaf ve piyasadaki ürünlerden en kalitelisi

(link)

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.148
Toplamakta oldugum fixed kadrosunun boyasini guzelce cikartim boya sokucu ve zimparayla bir tanidik vasıtasiyle fiat servisinde firin boya atilicak ayni zamanda zeytinburnumda bir bisikletci var kompresör le kendisi boyuyor bisikleti 30 tl ile 50 tl arasinda boyatabilirsiniz sanirim eger kadroyu vs siz parcalayip getirirseniz ve boya isini halletmediyseniz sizin icin bir sorusturiyim isterseniz

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Abdullah Cimis

Pasta ile olmadı ise kadro boyasının rengine uygun oje seç kadroya sürmeden bir metalde dene renk tutuyor mu?