Kadro ve maşadaki uyumsuzluk.

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
Merhaba ben Samet Tekirdağda oturmaktayım.Bisikleti sd-761 ve süspansiyonum rst omega air 100mm süspansiyonumu alalı üç ve dört gün oldu. Yanlız sorun süspansiyonu bisiklete bağladıktan sonra aşağı doğru inerken ön freni sıkınca tekerden dırrt diye bir ses geliyor.Ayrıca durduğum yerde ön freni sıkıp kadroyu ilerletince boşluk gibi bişi oluşuyor.Buradaki Bianchinin ve Salcanonun bayisi olan Yüksel Ustaya bisikleti götürdüm.Bana maşanın iki çatalın birleştiği yerdeki o yuvarlakta pul olmasını söyledi.Sen böyle bin süspansiyon maşaya bi zaman sonra birleşecektir dedi. Ama üstünde iki gün geçti bi farklılık olmadı.Sizce ne yapmalıyım? Sorun nerede ? Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Scudo

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
İşte o çatalların birleştiği yerde hiç birşey yok resmen plastik pul filan yok nasıl yapabilirim?

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
Süspansiyonumdaki uyumsuzluğu bugün hallettim.Gerekli olan şey Tarık abininde dediği gibi bir pulmuş onuda bugun arkadaşın eski süspansiyonundan sökerek taktım.Boşluğuda yine Tarık abinin dediği gibi yaptım.Onada burdan teşşekürlerimi sunuyorum.TEŞEKKÜRLER.