Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kadro üstü çanta?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında atakano tarafından paylaşıldı.

1. atakano

atakano Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

Telefon koyabileceğim, su geçirmez ve şık kadro üstü çanta arıyorum. Topeak'ın aşağıdaki ürünü güzel fakat telefon koyabileceğim ve görebileceğim yeri yok. Sizlerin kullandığı ya da önerebileceği yurt içi veya yut dışı bir ürün var mıdır? topeak-tri-drybag-2.jpg

2. Yavuzos

Yavuzos Aktif Üye

Adı:
    Yavuz
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende arıyorum böyle dışardan dokunmatiği işleyenler var onlardan. Strava bilgilerimi vs. görmek güzel olabilir.

3. Oğuzhan Yazman

Oğuzhan Yazman Aktif Üye

Adı:
    Oğuzhan YAZMAN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    aliexpreste 6dolar olan ürün türkiyede gittigidiyor sahibinden vs sitelerde 65tl :D ticaret ahlakımız bu :D çinden satın al 1ay'a gelir diyeyim :)

4. atakano

atakano Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @oguzhan39 araştırmaya yeni başladım. Çin'dekilere henüz güvenemiyorum. Kullandığınız ya da tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mıdır?

Aceleye getirmeden iyi bir şeyler alayım diyorum görünüşte önemli. Kendinden su geçirmemesi önemli. Bazı modellerde ekstra yağmurluk oluyor. Onlar hoşuma gitmiyor.

5. Oğuzhan Yazman

Oğuzhan Yazman Aktif Üye

Adı:
    Oğuzhan YAZMAN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @atakano çinden birçok ürün getirdim.Sipariş sayısı yüksek olanlara güvenebilirsiniz zaten ürün gelmezse şikayet açıp paranızı iade ediyolar birçok ürünümden iade parasını aldım

Bisiklet Çanta Ve Panniers Dizin bisiklet aksesuarları, bisiklet ve daha fazlası Aliexpress.com'da-Sayfa

buyrun bi inceleyen türkiyede çok para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.Sizin ihtiyacına göre telefonu koyabileceğiniz şeffaf ekranlı'dan diğer modellere bir sürü bulunmakta. Kredi kartınızı girmenize gerek yok telefon bankacılığından sanal kart oluşturun miktarı sanal karta aktarın kullanın ben banka kartını kullanıyorum uzun zamandır hiç habersiz çekim vs olmadı sitenin güvenirliği var

6. atakano

atakano Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Çok teşekkürler. Şu Çin işini mutlaka deneyeceğim.