Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadro seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mustafa Kocabaş tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Kocabaş

Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Salcano Excelimi yükselttikten sonra hızımı alamadım ve kadro değiştirmeye karar verdim. Akabinde 9 lu sisteme geçiş yapacağım. Maşayı Eser Sevinç abimden ikinci el olarak aldım. Burdan teşekkür ediyorum kendisine ilgisi ve sağladığı güvenli alışveriş için. Bir kaç seçenek var aralarında ne gibi fark var biri diğerinden neden pahalı vs. hiç bir bilgim olmadığından sizin düşüncelerinize sunuyorum.
    Geotech Expert 176 TL sıfır, sele kelepçesi, borusu, furş yatağı dahil. 1800 gr
    Geotech Oxy 154 TL sıfır 240 liradan indirime girmiş. dahil olan kompenentleri bilmiyorum e-mail yolladım bilgilendirme için henüz cevaplanmadı.
    Salcano Astro 160 tl. İkinci el. Furş takımı ve sele kelepçesi dahil.
    Sedona 761 220 tl. İkinci el. Furş takımı, sele borusu, kelepçesi dahil.

Expert ve Oxy nin tasarımını beğenmedim açıkçası. Sedona da güzel belki ama hitap etmiyor. Ama seçim şansım yok tabi bu fiyat aralığında. Teknik olarak birbirine avantaj-dezavantajlarını söyleyebilir misiniz? Bu fiyat aralığında başka bildiğiniz kadrolar var mı?

2. Mustafa Kocabaş

Seviye:
  3. Mustafa Kocabaş

Seviye:
    bisikletforum.com/showthread.php?p=1253064#post1253064

kadro için buradan cevaplayınız. Kadroyu seçtiğim zaman diğer konularda burdan birkaç sorunu daha paylaşıma açacağım.