Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kadro malzemesi yardım

Konu, 'Kadrolar' kısmında erg123 tarafından paylaşıldı.

1. erg123

erg123 Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet kadroları hangi maddeden yapılıyor bilen var mı altın aliminyum gümüş vb gibi maddeler genel olarak

2. ali karagönlü

ali karagönlü Bisikletkolik

Seviye:
    Scandium, zirkonyum, alüminyum, karbon, çelik, titanyum, cro-moly olarak biliyorum...

Yasin Kukur bunu beğendi.
  3. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Yasin Kukur ve Burak Yılmaz bunu beğendi.
  4. erg123

erg123 Yeni Üye

Seviye:
    ben bisikletin kadrosunu hurdaya satmaya çalışsam aliminyumdan hesaplamıyor demirden sayıyor burda demirin kilosu 25 kr aliminyum 1 tl 50 kr nasıl iş anllayamadım bilgileriniz için teşekürler

5. yusuf samet yaraş

yusuf samet yaraş Aktif Üye

Seviye:
    ya hurdacı fazla uyanıklık yapıyor ya da kadronuz hi ten diye tabir edilen marketlerde satılan ucuz bisklet kadrolarındandr:rolleyes: bu arada kadronuz tamamen ölmemişse satmayınız bence zaten aliminyum fiyatından bile olsa 3 5 lira geçer elinize hiç birsey değil eğer iş görcek şekildeyse hayrına ihtiyacı olan birine verin:in:

6. erg123

erg123 Yeni Üye

Seviye:
    buralarda kadroyu hurdacıdan 5 tl alırız önenli olan kadroyu 10-15 tl satmak

7. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    Elinize üzerinde Colnago, Gios, Pinarello yazan bir kadro geçerse bana haber yollayın helalinden 20TL veririm!

Emre Ünlüyol bunu beğendi.
  8. Soner YAMAN

Soner YAMAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hurdacıya satıyorsan marka model ilgilendirmez o sadece hurda olarak görür ha mahalledeki bisikletçine soruyosan oda işine geleni söyler onun için bisiklet sadece ticaret satış para kazanmaktır onun için fazla değer biçmez 2000 tl lik bisiklet de göstersen 100 tl lik de göstersen o işine nasıl gelirse öyle alır mesela benim otuduğum mahallede bir dayı var bisikletçi ,satmak isteyen getiriyor kaç para verirsin diyor cevabıda,, hurdacıya sor ne veriyor 5 lira fazlasıı veriim diyor :D böyle yani marka satan bir bisikletçi den bile fiyat istesen benzer mantık para etmez v.s. bir sürü ağız yapar ve senden 50 ye alır 150 ye satar .