Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadro kulagini kadroya baglayan vida.

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Bahadır Ulusoy tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    IArkadaslar kadro kulagini kadroya baglayan vida ustun yetenekli bilimli bisiklet tarafindan takilmayi unutulmustur.uzun surede arka lastik patlamayinca farketmedim.bu vida ayri olarak satiloyor mu ya da kadro kulagi alinca (internetten)yaninda gonderiyorlar mi ?

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kulaklar vidasiz satiliyor, en azindan ben simdiye kadar en az 15 kulak aldim ve hepsi de vidasiz geldi. O vidalari kolay kolay bisikletciden haric yerde de bulamasin. Bisikletciler de kesin bulunuyor, bulunmasa bile siparis yapa bilirler. Ben böyle biliyorum ama satilan yer ve alan arkadaslar varsa lutfen yardimci olsunlar.

3. Bahadır Ulusoy

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sorarım ama sanmıyorum karabükteki bisikletçilerde olacağını çok sorun değil ama her tekeri söktüğümde kulagın kadrodan cıkıp yere degmesi insanı sinirlendiriyor :)

internetten şöyle bir ürün buldum çok pahalı geldi bana http://www.marintekstore.com/?catId=400173&pId=523657

4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Senin kulagin vidasi bundanmi, eger bundansa kolay. Bana bir fotograf gösterebilirmisin. Tekeri söktügün de düsmesi problem degil de kulagin vidasi olmadigi icin vites ayarin iyi tutmaz. Sen bana bir foto yükle, ben sana bir cözüm bulurum.

5. Bahadır Ulusoy

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    murat abi fotoğrafı akşam çekerim bisiklet aşağıda çok teşekkürler.birde kulak kadroya oturuyo göbeklere tutturdugumuz somunlar sayesinde bilmiyorum vitesi etkiler mi