Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadro Konusunda Yardım

Konu, 'Kadrolar' kısmında tansukalp tarafından paylaşıldı.

1. tansukalp

tansukalp Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bisikletimin kadrosunu değiştirmek istiyorum. Aradığım kalite bir kadro değil dayanıklı aluminyum (hafif) olsun yeter. Bazı yerlere baktım ama hepsi standart metal rengi var. Ben mavi renkte bir kadro arıyorum. Nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler....... :)

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Kadro bulmak...
    Son günlerin en zor sorularından biri sanırım. Maalesef ülkemizdeki bir takım yasalardan dolayı tek kadro satışı yasak. Çok kaliteli olan (Giant, Trek vb.) firmalar bu satışı gerçekleştirebiliyorlar.
    Renk konusuna bence takılmayın. Elektrostatik boyacılar bu işi inanılmaz temiz yapıyorlar. Eğer istediğiniz kadroyu bulur, şayet satın da alabilirseniz bu yola başvurabilirsiniz.

3. tansukalp

tansukalp Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim.

Alabileceğim marka kadrolar içinde minimum fiyat nedir (bu konuda bilginiz varsa) kadro ağır olmamak şartı ile ve elektrostatik boya nerede yaptırabilirim.

Bide işin ucuzuna kaçıp 120 euro civarına satılan aluminyum kadrolar var bunların kullanılabilirliği konusunda bilgi verebilirmisiniz.

Saygılar

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    120 EURO olarak belirttiğiniz kadroların markalarını da bilirteseniz daha iyi yorum yapılabilir.
    Giant'ın aluminyum kadroları 450+ EURO civarında olmalı, öyle hatırlıyorum. Yine Trek için de aynı şey geçerli. Yalnız bu yıl Giant sadece karbon, Trek'de zirkonyum kadrolar ithal edecek diye bir söylenti vardı. Eğer doğruysa bu fiyatlar biraz daha tırmanacaktır.

5. tansukalp

tansukalp Yeni Üye

Seviye:
    Yardım için teşekkürler. Anlaşılan kadro işi beni baya uğraştıracak. Çevreyi iyice bir araştırmak lazım.

İyi Akşamlar