Kadro fiyatına full x11 istermisiniz ? Ozaman buraya bakın...

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
Öncelikle herkeze iyi forumlar.
Bisikleti satmamın neden nakite ihtiyacım olması
Peki nakite ihtiyaç olsada niye bu kadar ucuza satıyosun diceksiniz bisikletin tek problemi olan aynakol ( sol taraftaki ) dişlileri erimiş ona vericek param olmadığı için satıyorum.Orta göbek ve sağ aynakolda hiç bir problem yok sadece sol taraftaki aynakolun ortagöbeğe bağlandığı dişli erimiş onuda en fazla 40-50 liraya temin edebilirsiniz...
Bisiklet parçalarından fazla anlamıyorum
Xc maşası var
Woodman Gidon
Truvativ Blaze aynakol
Cst cheyenne lastikler
Alexrims supra pro jant çemberi vs.
Parçaları tam bilmiyorum resimlerle yetineceksiniz arkadaşlar..
Bisikleti alacak kişiye şimdiden söyleyeyim bisiklet binilecek durumda değil pedala bastığınızda aynakol kayıyo yeni bir aynakol a ihtiyaç var (sol taraf)
Bide bisiklet biraz kirli mağzur görün temizlemeye vaktim yok bisikletin üstünde bikaç iz vardır üstündeki stickerları çıkartırken iz kaldı bi bezle hemen anında çıkartılabilir..

Fiyat olarak 410 Lira ( Pazarlık sünnettir o yüzden fiyatta pazarlık yapılır :) )

Not : Bisiklet 2 Haftalığına satılıktır 2. haftanın sonunda satılmazsa bisikleti satmayacağım :)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

]

Scudo

erşah hançer

Daimi Üye
Tepki
60
bisikleti bende biliyorum kendisi arkadaşım dediği gibi tek sorunu dişlinin eriyip bayada sıkılmasına karşın vidanın tekrar sökülmesidir oda çok bi tutar değildir alana şimdiden hayırlı olsun

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
Eyvallah kanka :)
Bu arada iletişim : 0534 498 89 19

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
yanlz yazmayi unutmusum bisiklet istanbul ici stiliktir

sadana