Kadro Değişimi * Hangi bisikletçi?

Tepki
28
Merhabalar,

Bisikletimizn kadrosu bana büyük geliyordu. Bisikletforumda açtığım ilan sayesinde bisikletimin aynı serisinden alt modeli olan bir arkadaşla tanıştım. Ona da kadrosu küçük geliyormuş. Takas yapmak üzere anlaştık.

Yarın sabah bir bisikletçide buluşup bisikletçide bisikletlerimizin de montaj ve montajın yaptırarak kadrolarımızı değiştireceğiz.

Bu işlemi yaptırabileceğimiz tanıdığınız bisikletçi var mı?

Benim bisikletimi bakıma götürdüğüm bisikletçi yarın verirseniz 2 gün sonra alabilirsiniz bisikletleri dedi. Ben açıkcası aynı gün teslim alabileceğim ve güvenebileceğim yer arıyorum.

Suadiye'de oturuyorum. Bostancı ve daha batıda kalan bisikletçiler olabilir. Avrupa yakasında ise Sirkeci, Beşiktaş olabilir. Çünkü diğer arkadaşta Sarıyer'den gelecek.

Scudo

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
sarıyerdeki arkadaş büyük ihtimalle bilir.kozderede salcano bisikletçi var hakan çavdar.onu önerebilirim size.kesinlikle güvenebilirsiniz kocataşta oturan fatih yönlendirdi derseniz bilir

• Beğen
Tepkiler: Erkin Karagoz
Tepki
28
Teşekkürler Fatih Bey. Aynı günde halledebilir mi acaba?

Başka önerilerde bekliyorum arkadaşlar. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

TheMaster

Üye
Tepki
8
Hakan abi'ye güvenimiz sonsuz :) arayın sorun ama yoğun olabilir.

Tepki
28
Hakan Bey'e yaptırdıj. Kısa sürede teslim etti. Olumsuz hava koşullarından dolayı ben gidip alamadım henüz ama arkadaşım kendi bisikletini aldı. İşçilikten memnun kaldı.

Hakan Bey'e ve buradan Hakan Bey'i öneren arkadaşlara teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: fatihaydın