Satıldı Kadro cantasi, eldiven, suluk, gidon icin matara kafesi

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Urun 1: Kadronun ust borusuna takilan ve gidona da sabitlenen canta. En buyuk ozelligi, 5.5" telefona uygun olmasi. Benim telefona 5.7", o da rahatca uyuyor. Yan gozler de oldukca genis, kullanisli.

Bu urunu 1 defa kullandim, telefonum eski cantaya uymadigindan hemen lazim diye 2 farkli yerden almistim, bu ilk gelen. Ilk ve tek kullanimda telefonun konuldugi fermuarli gozun tutacagi koptu, yenisi gelince digerini kullanmistim. Bir ip bile baglasaniz is gorur. Fiyat 30 tl , tek fiyat, isteyen olursa alttaki urunu de yaninda hediye edebilirim.

Urun 2, yine kadro cantasi. Bu urunu uzun sure kullandim, haliyle yipranmis biraz. Yine bunun da fermuarin tutma yeri ortadan kopmus. Bu urunlerin genel sorunu galiba .
    5 lira fiyati

Urun 3, alumimyum matara, ve gidona takilabilen, istenilirse normalde kullanilabilen matara kafesi.
    Matarayi 4 , kafesi 5 dolardan almistim. Kafesi kullandim sadece, onda da ic yuzeyinin mataraya temas eden kismi soyulmasi disinda sorunu yok. Ikisi 15 tl

Urun 4-5 eldivenler. Ikisini de 2-3 er defa kullandim. Ustteki motorsiklet fuarindan 25 liraya, digeri exuma sporttan 30 liraya alindi. Yikayip gonderirim Alacak kisiye. 15 er lira foyatlari var. Bedenleri L, avuc icim 8.5 cm, tam uyuyorlar

Not: Hepsi ihtiyaç fazlası ürünler, bir süredir kullanmadığım için satıyorum, toplu alımda hepsi 80 tutuyor, 70 den veririm, istanbul içi bisiklet ile elden teslim de olabilir, kargo da yapılır.

2. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ilan kilitlenebilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.