Kadro Boyu Yanlış :( Acil

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@gok

Ustam alınan bisiklet sıfır değil ki ikinci el o yüzden adamların değiştirme zorunluluğu yok. 2.el üründe sorumluluk her zaman alıcıya aittir. sadece burda sorun şu satan adam 54 kadro demiş. Bisiklet 56 kadro çıkmış. Burda bir hata var. ( bilinçli yada bilinçsiz yapılmış olabilir) Mantıklı kullanırsa bu hata arkadaşın lehine olabilir. ama siz sahtekarlık yaptınız bana 54 diye 56 kadro bisiklet sattınız alın bunu geri dersen adam da almam der yani. En mantıklı yapması gereken ustam bu 56 kadro çıktı. Ben binemiyorum. İşimi görmüyor sıkıntı oldu benim için. Sizle birlikte bu sıkıntıyı halledelim demek. Adamların 56 kadro bisikleti 54 diyerek sattıkları üzerinden konuya yaklaşırsa adam inat edebilir. İşi yokuşa sürebilir. O yüzden binemiyorum abi bu işi bi halledelim falan der bir arada da kaynatırsın zaten bu 56 kadro 54 değilmiş. Siz bana yanlış bilgi vermişsiniz galiba gibisinden. Onur arkadaşıma söylüyorum unutmayın ki karşıdaki kişi esnaf bu işten para kazanmaya çalışan biri. O da sizin gibi bir insan. Siz ona ters davranırsanız adamın geri alma zorunluluğu olmadığı için oda size ters davranacaktır. Ama unutmayın ki tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Durumu kendi açınıza çevirin. Görüşmeye gittiğinizde konuya adamların size kadro 54 deyip 56 satmasından değil. Kadronun size büyük olduğundan bu yüzden rahat edemediğinizden kullanamadığınızdan mağdur olduğunuzdan girin.

Scudo

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Tmm saticiyla konustuk degistirecegiz 52 oalcak

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sıfır mı verecekler?

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@Onur Gunes

Bak işte ne güzel. Sinirle stresle hareket etmek mantıksız olur böyle durumlarda. Seni suçladığım falan yok. sonuçta o kadar para verdin. İster istemez insan sinir oluyor. Tedirğinliğe düşüyor ama böyle oldumu mantıklı düşünemeyip mantıksız hareket ederez zarar edebilirsiniz. Hiç gerek yok. İnşallah işini görecek şekilde sorun giderilir gönlündeki bisiklete kavuşursun.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Onur Gunes

Ne zaman değiştireceğiniz belli mi?

Yav arkadaş biz de stres olduk. Açıklama yap artık :D

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Berke1903

Evet 0 yan taraftada magazalari varmis onlarada bakarsin dedi bakalm yarin olsunda halleriz bir sekilde

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Onur, değiştirecekler tabii ki. Gereksiz yere stres oldun, gitti.

Böylelikle Onur'un kendine büyük geldiğini herkesin anladığı ama bir tek Onur'un anlamadığı, büyük boy kadro sorunu da sona erdi. :D

Bir başka çok önemli bisiklet konusunda daha buluşmak üzere esen kalın..

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçmiş olsun diyelim şimdiden tecrübe hayatın ta kendisidir bundan böyle dikkat ederek alın her satıcıya inanmayın ben bisiklet alacağım zaman 2 ay araştırma yapmıştım forumlara yazmıştım da almıştım

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Tahir Keskin

Yarin gidicez iste magazaya degistiricegiz :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Artik daha valla bisiklet misiklet almam :) ne stres oldum kac gundur neyse is tatlıya baglanacak

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Onur kardeşim hayırlı olsun dedik ama gördüğüm kadarıyla ufak bir şanssızlık yaşamışsın. Bisikleti aldığın firmayı savunmak istemem ama yaklaşık 1 yada 1,5 yıldır alış veriş yaptığım bir yer. Özellikle Hüsamettin Bey her konuda fazlasıyla yardımcı olan birisi diye düşünüyorum. Bisikletini sorunsuz değiştireceğini düşünüyorum, yalnız alacağın 52 kadro sıfır ise senden fiyat farkı isterler mi diye de düşünüyorum.

Umarım en kısa sürede sorunu çözüp güzel günlerde bisikletini kullanırsın. :)

Tepki
39
Bisiklet
Dahon
@Onur Gunes

Vallahi sen allahtan araba filan almamışın kalpten giderdin ...

şaka bir yana sorunu çözdüğüne sevindim , sonuçta konuşmak gerek . hatalı ürün olduğunu adama söylemezsen nerden bilsin ki değiştirsin.

hadi yenisi al fotoğraflarını yükle buraya ...

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne oldu değiştirdiler mi :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Degistirdik cube peleton aldik sagolsun Husamettin bey yardimci oldu ayarlarini filanda yaptik sonunda aldik :)

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Hadi gözümüz aydın. :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Erdal YILMAZ

@Tahir Keskin

Tesekurler :) fotolar yarin arabada suan bisiklet yarin indircez diye hic cikarmadik apartmana :)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Onur Gunes

her mesajı okumadım ama herhalde bu kadro 56 denmiş bu resime göre kadro boyu 54 cm görünüyor eğer seleborusu girişinden ölçü alındıysa tabi

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Gunes

Demek Cube yakışırrrrr. :D