kadro boyu 6061 1,1/8"

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
"ALÜMİNYUM 6061. 1.1/8" YARI ENTEGRE" kadro boyu kaç cm ben buraya bakınca kadro boyunun sekiz inç oldugunu anlıyorum ama bir arkadaşım bu bisiklet senin boyuna olur dedi ben 1.87 boyundayım almak istediğim bisiklette (link) carraro 225 bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ALÜMİNYUM 6061. 1.1/8" YARI ENTEGRE : kadro alüminyum.alın borusu yarı entegre furça sahip 1.1/8 inç çaplı demek.
kadro boyu bu değil.
verdiğiniz linkte kadro boyu ile ilgili bir değer yok.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Çok ama çok yanlış anlıyorsunuz. Oradaki 6061 kadronun yapımında kullanılan alüminyum türünün kodu. 1.1/8'' yarı entegre de kadronun furş ölçülerini belirtiyor. Verdiğiniz sayfada kadro boyu hakkında bir bilgi yok. Olmaması da normal sayılır. KAdro boyunu bisikleti alacağınız yer ile görüşebilirsiniz.
Ekleme: Kıvılcım Bey benden daha hızlı çıktı :)

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gereken aciklamalar yapilmis uyeler tarafindan yukarida. Kadro boyu aynakol gobeginin ortasina denk gelen noktadan sele kelepcesinin takildigi kadrodaki ust kisma kadar olan mesafedir. Alacaginiz yer ile goruserek istediginiz kadro boyunun bulunup bulunmadigini ogrenebilirsiniz. I nternetten alacaksaniz istediginiz kadro boyunu sipariste mutlaka belirtin ve odeme yapmadan once ellerinde olup olmadigini onaylatin.
Magazadan aliyorsaniz ve kadro boyunu bilmiyorlarsa alin elinize mezurayi olcerek bulun :)

• Beğen
Tepkiler: ömermurat131
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Carraro Sportive 225 in kadro boyu 51cm, ancak sanırım 46cm versiyonu da varmış.

ERTĞRL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Sedona
Tam bir hevesle yazacaktım bilgiç bilgiç ama çok geç olmuş. Kadro boyunu bacak boyunuzu ölçerek ona göre belirleyeceksiniz. (link).

Sonra da o modelin size uygun boyutta kadrosunu alacaksınız.

konkont

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
183 boy 83 kilo bianchi rcx429 29 jant 48cm kadro boyu uygun mudur acaba?

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
@konkort (link) linkte dogru kadro seçimi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.