Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kadro boyama

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında tolgahansaygili tarafından paylaşıldı.

1. tolgahansaygili

tolgahansaygili Üye

Seviye:
    herkese merabalar.. carraro 419 model bisikletim var kadro güzel hoşuma giden cizgilere sahip. fakat renkler öyle değil beyaz üzerine turncu siyah boyamalar ve yazılar var.. boya da pek kaliteli değil en ufak bir taş çarpmasında boya kalkıyor..zarar verenleri saymıyorum bile. . . boyamadan önce hangi renk boya veya iki renk boya mı kullanmalıyım. cevaplarınızı bekliyorum ayağınız pedala sağlam basması dileğiyle :)

Aly bunu beğendi.
  2. mfurkanates

mfurkanates Aktif Üye

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    boya senin zevkine bağlı olduğu için bizim söylediklerimiz yanlış olur kendin karar ver sonra sanayide oto boya olabilir fırın boya olabilir orada tek renk yaptırır,reklamcılarda kullanılan folyolarla istediğin şekle getirirsin.Ben boyayı sprey boyayla yapmıştım kaliteli olmuyor tavsiye etmem.Kaliteli 2 kat astar ve 3 kat boya yapmama ragmen kadro bir yere sürtünce boya ciziliyor yaptığın boyaya verdiğin emeğe yazık oluyor ben renk olarak siyah ve sarı kullandım tamamen siyaha boyayıp sarı şeritlere livestrong yazıp kafama göre süsledim sonrada vernikledim görünüşü iyi oldu

Aly bunu beğendi.
  3. tolgahansaygili

tolgahansaygili Üye

Seviye:
    fotoğrafını görebilir miyim acaba siyah üzerine sarı güzel iyi bir fikir

Aly bunu beğendi.