Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadıkoydeyim. Misafir gezdirmek isterminiz ? :)

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında emre akıncı tarafından paylaşıldı.

1. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    iyi günler arkadaşlar . 4 5 günlüğüne istanbula misafir olarak geldim. Bisikletle istanbulda gezinti yapmak çok güzel olurdu diye düşünüyorum. Kadıkoy acıbadem de oturuyorum ve istanbulu bilmiyorum :)
    Gelebilecek arkadaşlarla gün boyu gezintiler yapabiliriz yeterli kondusyona sahibim . ee misafirlerinize istanbulu gezdirmek güzel olur umarım yardımcı olacak birileri çıkabilir. Sorun çıkartcak tiplerden değilim yoruldum felan demem :)

14 eylül salı için yardımcı olabilecek arkadaşlar msjlarınızı bekliyorum

2. mülayim sert

mülayim sert Forum Bağımlısı

Seviye:
    perşembe akşam avşar kafe molalı turumuza katılabilirsin illa yarın çıkacağım diyorsan, akşam sahilyolundan kartal yapabiliriz :)

emre akıncı bunu beğendi.
  3. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    Evet şimdi enişteme sordum oralarda güzel dedi ama gündüzde yol alabilsm iyi olur sana tekrar dönsem olurmu

4. mülayim sert

mülayim sert Forum Bağımlısı

Seviye:
    olur buralardayım ben :D

5. Ali ATAY

Ali ATAY Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşım istanbula hoşgeldiniz. Gündüz sanırım fazla kişi bulamazsınız ama tek başınıza çıkacak olursanız: Acıbadem-Kadıköy-Fenerbahçe Stadı-Sahil şeridi-Pendiğe kadar uzanmaktadır. bisiklet için idealdir ve mesai saatlerinde çok tenha ve uygundur. aynı güzergahı takip ederek geri de dönersiniz acıbadem-pendik 25km civarında olacaktır.

6. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    Anladım ama arkadaşla gtmek çok daha keyifli olacaktır umarım birileri çıkar :) Oylede olmaz ise gece artık :)

7. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yokmu kadıkoy çevresinde arkadaşlar biraz gezinti yapmak için hadii zaman daralıyor :))

8. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    Arkadaşlar gece gezecek arkadaşlarda haber verebilirler

9. Eren Celik

Eren Celik Kıdemli Üye

Seviye:
    Çağatay AVŞAR kardeşimiz vefat edeli neredeyse 3 ay oldu...Hiçbir gelişme yok!...Katil veya katiller elini kolunu sallayarak aramızda dolaşıyorlar...
    Bu nedenle "imza kampanyası" açıp,Forum yönetiminin veya içimizden birinin hazırlayacağı uygun bir metin ile birlikte Cumhurbaşkanı'na yollamayı düşünüyoruz.

Katılmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyoruz.

Not:Kişisel olarak "byyurt" rumuzlu arkadaşımız müracaat etmiş( http://www.bisikletforum.com/showthr...=65290&page=42 )
    Geçen gün yine aynı arkadaşın açtığı "ÇAĞATAY AVŞAR için sesimizi duyuralım" ( http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=71058 ) başlıklı konu içinde mesajlaşırken, "hakano" rumuzlu arkadaşımız bir metin hazırlayıp,hep birlikte yollamamızın daha etkili olabileceğini önermişti.
    Ben de moderatör arkadaşlardan birine ö.m ile durumu ilettim.Henüz bir cevap gelmedi.

--------------------------------------------------------------------------------