Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadıköy - Ömerli - Kadköy / Dudullu - Göçbeyli / Bostancı - Aydos

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bostancı başıbüyük aydos arası 52 dakikaya indirebildim geçen ay 6 defa çıktım aydosa bu ayda 1 kez çıktım

geçen hafta göçbeyli yapmak için çıktım yolda 3 defa yağmur bastırdı birde emniyet şeridi biraz çamurluydu hızım da düştü bu yüzden ömerliden pedal kesmeden geri dönmüştüm

bu hafta yağmurlu geçti o yüzden toplamda 200 km

sahilde kadıköy kaynarca ve

Bike Ride Profile | son saniyede vapura yetişip sahilden avrupa yaka turu dönüş tarabya maslak near İstanbul | Times and Records | Strava

beşiktaş tarabya maslak beşiktaş vs gidip geldim bir de veledromda takıldım kondüsyon düşmesin diye

haftaya cumartesi ve pazar yağmur olmazsa göçbeyli ye dudullu dan pedal kesmeden gidicem

yada kadıköyden çıkıp ömerliden geri dönerim hiç durmadan

en son ömerliye gidip geri geldim pedal kesmeden toplam 77 km

ömerliye giderken strava kaydı ikiye bölündü dönüşte durdurdum yarı yolda

Bike Ride Profile | Marmara üni Ömerli alemdağ gidiş devamı dönüş near İstanbul | Times and Records | Strava

Bike Ride Profile | Ömerli geliş pedal kesmeden devam near İstanbul | Times and Records | Strava

bunlarda aydos strava kayıtları tabi stravaya kayıt yapmadıklarım da var çok hata verip kapandıklarıda 50 60 km pedal kesmeden gittiğim de oldu aydosa gidip gelirken molasız

aydosa çıkış Bike Ride Profile | 18 kilometers near İstanbul | Times and Records | Strava

kaynarca iniş Bike Ride Profile | 9 kilometers near İstanbul | Times and Records | Strava

sahil dönüş Bike Ride Profile | 17 kilometers near İstanbul | Times and Records | Strava

bu hafta dudullu göçbeyli pedal kesmeden gidicem 50 km

hava yağmur yağmazsa tabi yağsada ömerli ye kadar gidip gelirim

runkeepera göre son iki ay mtb de var yol bisikleti ile toplamda tabi kayıt etmediklerimde var, 982 km yapmışım bir kaç uzun turda hata verdi strava onlar ile 1.200 km civarı oldu. yeni marathon lastiklerde 23 hacim 800 km yi devirdi

2. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    pazar yağmur yok

sabah 8 kadıköy ido çıkış

sabah 09:00 dudullu çıkışlı göçbeyli antrenmanına katılmak isteyen varsa bekleriz.

3. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    evet pazar yağmura çevirdi hava durumu accu weather son durumlara göre haftasonu yağmurlu. eğer sabah son duruma göre yağmur yağmazsa erkenden çıkıcam dudullu göçbeyli pedal kesmeden dönüş viaporttan sahil. toplamda 130+ tabi 50 km si pedal kesmeden olucak. gelmek isteyenler kask yedek iç lastik ve pompa yanında olmak şartıyla katılabilirler. ben iki yedek iç lastik ve tamir kiti taşıyorum ne olur ne olmaz diye.

4. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  5. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    stravayı bir türlü çözemedim,telefon hep açık mı olmalı,açık olursa hemen sarjı bitiyor.

6. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    runkeeper kullanıyorum gpxverisini stravaya yukleyebiliyorunuz strava runtastic runkeeper gpse bağlı olduğu için sarjı harcar 3g yı kapatıyorum daha fazla gidiyor sarj arka planda çalışıyor

7. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    hava durumu bize oyun oynadı. yine yağmur yağdı.

tüm hafta içi yağmurlu gösteriyor accu cumartesi ve pazar yağmur görünmüyor

6-7 aralık yağmur yağmazsa kesin olarak dudullu göçbeyli olacak.

http://www.accuweather.com/tr/tr/istanbul/318251/daily-weather-forecast/318251?day=6

7 ve 14 aralık hava iyi görünüyor

2 hafta üst üste dudullu göçbeyli olucak eğer yağmur yağmazsa.

Dudullu - Göçbeyli 50 km non stop haftasonu gelmek isteyen varmı 7 aralık ve 14 aralıkda kesin olarak burada olucam