Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kadıköy-kartepe !

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında dravdan tarafından paylaşıldı.

1. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    kartepe yolcusu var mı arkadaşlar:)

23.06.2012 sabah saat 7 itibariyle yola koyulmaya ne dersiniz?

tek başına çekilmez şimdi o yol. eğer katılmak isteyen varsa, gidebiliriz. içecekler benden:)

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    vay arkadaş, bi allahın kulu yok mu gelecek:)
    kudret abinin dediği gibi, hakikaten bu kartepe adamın aklını alıyor demek:) o yüzden kimse yanaşmıyor.

3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    selam dostum....
    sahilde muhabbet etmiştik bisikleti hallettinmi..

4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    dostum insanları bilgilendirelim ...
    kadıköy bostancı-izmit-maşukiye tam 116 km dir ve kartepe otel 18 km rampadır 116 km in üstüne gelecek aynı yerden ineceğiz çünki çok ağır suadiye inişi zordur stabilize yollar keskin virajlar...dönüş 18 km iniş maşukiye ve 116 km sonra aynı yerden dönüş izmit dil ovası beş km rampadır toplam 268 km dir 18 km lik rampa kaç düz yola bedel onuda hesaba katarsan bi günde 300 km gitmiş kadar yorgunluk olur insanda pedalşörlerin buraya gelmemesi kıştan antremanlarının olmaması biliyorsun yaz gelince insanlar bisiklete biner bu kartepe olayı ise öyle böyle değil performans isteyen ultra kere ultra bi etaptır ..300 km yi bi günde alamayacak insan çoktur bu turu yol bisikleti ile evren tuğutlu arkadaş farklı bi etaptan aldı altında asfalt 28 jant oldukça hafif bisiklet ile tabi kilitli pedal şart bisikletin teknik özellikleri önemli kartepe niçin özellikle 18 km lik rampa düz klasik pedalla çekilmez yanılmıyorsam çamurlukları çıkarmanı istedim ve amörtisörü çıkarmanı ayrıca galba ayna kol etrafında bi koruma vardı oda çıkacak ayrıca arkada çanta taşımak için aparat o da çıkacak kilitli pedal kullanmıyordun bisikletini gördüm o bisiklet ağır ama dersenki 8 temmuza kadar hepsini hallederim 8 temmuz pazar günü senle bu maceraya soyunuruzda 300 km dile kolay , araç ayarlama olursa daha kolay olur üstelik sıcakta 45 derece de 18 km rampa çıkmak dehşet kalori kaybı demektir su kaybı demektir ara öğün kesin et yenecek adam serilir kalır 8500 kaloriden fazlası gidebilir kolay iş değil bu ..

Nüvit Becan bunu beğendi.
  5. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    o.k berkay telefonda konuştuğumuz gibi iyi buldun beni yeşil bisikletten yarın saat 07.30 çıkış bostancı adalar iskele önü 268 km yazacak tam ring olursa güzel olur bostancıdan 106 km sonra maşukiye..... gidiyoruz

6. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    tamam abi eywallah :)
    sabah 7.30 bostancı iskelede görüşmek üzere.

7. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    ayrıca bu turda, kardeşini yalnız bırakmadığın için teşekkürler üstad.

8. sameducar

sameducar Üye

Seviye:
    Arkadaşlar tura katılım açıkmıdır_?

9. sameducar

sameducar Üye

Seviye:
  10. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    hocam kusura bakmayin, mesajinizi goremedik. ben su an itibariyle kartepe otele kadar, allahin yardimiyla geldim. ve bittim. toplam 137 km yaptim. ancak bu zirveyi hedeflemek, gercekten akil isi diil:) bir daha tovbeeee. su anda serin buralar, selamlar

11. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    bu arada, bi ara fotolari ekleyeegim. ayrica kudret abiye notum var. ( abi sen naaptin??)

12. sameducar

sameducar Üye

Seviye:
    Görmediğiniz iyi olmuş desenize :)

13. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yav hocam sen nerdesin allah aşkına seni kullar caminde bekledim nerdesin geldinmi senden kopunca iş bitti ben kullar caminden döndüm ....ters istikametten devam ettim seni yakalamak için fakat seni bulamadım, neyse sen çıktın ya beni boşver çok gördüm oraları zati...

bahtiyar közen bunu beğendi.
  14. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    arkadas, hem basip gidiosun:) hemde bekledim kullar camiinde diosun, dedigin camiyi bilmiyorum ki ayrica. telefonda kullanmiosun. oo enerjiyi alip, ardindan ne diye tempolu gitmek varken basiosun. yani ustelik bilmedigim yol vs. neyse pic gibi kaldim ama allaha sukur ciktim zirveye. ayrica hicbir allahin kuluna da onermiyorum kartepe olayini. akil isi diil, karizma yapma isi hicc diil. kondisyon testi yapacak adam her sekilde, daha uygun yerlerde yapar. selametle

15. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    kızma hocam sen çıktın ya boşver ben çok önde olunca zati zevki yok idi suadiye ye çok az kalmıştı ama sen gelmeyince döndüm farklı yoldan girdin herhalde bilmiyorum çünki seni bulamadım .....ters istikametten epey gittim yavaş , sordum yoldaki büfeciye börekçiye yok ağbi dediler kimse geçmedi ....berkay kartepe araç ile olur ...o vakit daha kolay olur....

16. dravdan

dravdan Yeni Üye

Seviye:
    neyse, canin sagolsun ya

17. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    berkay...şimdi senin bisiklet rampada seni yoran bi alet dediğim gibi seni saykocu yapacağım ve artık kafana bi adet kask alacan çünki hiç şakası yok bu işin 28 jant dediğin vakit kask lazım teknik donanım kesin gerekli unutmadan gel bar bi adet adamı fişekler 6.5 lira yalnız artık kartepe olayı bitti benim için nedeni güvendiğim dağlara kar yağdı bisiklete dönüşte 3.5 lira aldılar ..başka güzergah var ama ora beter zor artık 28 ekimde araç ayarlayarak maşukiyeye giderek gene aynı yerden inerek kartepe otel olur sadece 18 km rampa çıkmak ve inmek toplam 36 km şimdi istanbuldan kaç tane manyak var bu işi yapacak....aylar önemli ekim ve mayıs ayları en uygun aylar....