Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadiköy bisikletçi yardımı

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Güvenç Görür tarafından paylaşıldı.

1. Güvenç Görür

Güvenç Görür Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    yalovadan kadiköy bahariyeye yeni taşındım ancak ucuza genel bakım (akort,vites ayarı,fren pabucları ayarı) yapabilecek yakınlarda bisikletçi arıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

2. E. Erdi

E. Erdi Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Eski Salı Pazarı'nın yanındaki sokakta Ali Usta var. İşini iyi yapan ve hoş sohbet bir ustadır.

Tam yeri Söğütlüçeşme Cami'nin karşısındaki itfaiyenin sokağı.

3. Güvenç Görür

Güvenç Görür Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    çok teşşekür ederim usta kaç gündürde arıyordum :)

4. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Vallahi ben o Ali usta'nın eline bir kere düştüm, disk frenleri temizleme+ayar yapmaya 60 TL para istedi.Bisikleti görünce " milyarlık bisiklet" falan diye terimler kullanmasından öyle bir fiyat vereceği belliydi.Tavsiye etmiyorum ben Ali Usta'yı.

mustafa tanrıverdi bunu beğendi.
  5. Güvenç Görür

Güvenç Görür Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    abi geldiğim yer bildiğiniz üzere bisiklet için çok elverişli bir yer genel bakıma orada genelde 30 lira falan alıyorlar ve ben her ay başı bakımını yaptırma gereksinimi duyuyorum bisikletime 60 lira çok uçuk

6. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Aslında biraz bisikletçiyle aranızdaki ilişkiye bağlı birşey. Yani sen bisikletçiye girip, abi benim bir bisikletçim yok şuan ve eğer uygun fiyatlarla bisikletime bakım yapabilirseniz bakımlarını sürekli olarak sizde yaptırmak istiyorum gibi bir söylemin olursa, arada birde alışveriş yapıyorsan bisikletçinden hemen hemen her bisikletçi uyguna yapar. Ben velespitte yaptırıyorum gerçi henüz tamamen bir bakım yaptırmadım ama şimdilik iyi gibi gözüküyor..

7. zerdal13

zerdal13 Yeni Üye

adamına gore muamele ceken.fırsatcının onde gideni...bi tek baba meslegı onda sanki...
    bugun is donusu kadıkoyde yolumun uzerındeyken fiyat almak icin yanına gittim. -akort ve vites ayarı icin fiyat istedim. ukalalık uzerıne ukalalık yaptı...fiyat soylemedi.akort u bedavaya yapıyormus bu ara ole soyledi...uzun lafın kısası. usta olmus ama adam olamamıs. isterse 10 üzerinden 11 isini iyi yapsın farketmes. ustalıgını konusturacaksa, herseyin bir badeli var. hee belki takıldı saka yapmak istedi kendince, ama ben onun yıllık musterısı degilim, market bisikleti goturecek...3 liraya bu adama verecegime 5 lira verip servise gotururum.adamgibi muamele gorur. hizmet alırım. guzargah olarak sana ters ama kuyubası-sahrayıcedid-kucukyalı da bildigim biskletcıler var.kucuk seylerı kucuk fiyatlara yaptırırsın. magaza olarak bikeoutdoor var.telle irtibata gecıp fiyat sorabilirsin..

8. recep yüner

recep yüner Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    yoğurtçu parkından salı pazarına gelinen yolun sonunda solda bir lastikçi var. adı fuat. yıllardır her işimi orada yaptırıyorum. çok memnunum. fiyat konusunda da ali usta gibi tutturabildiğine yapmıyor. fiyatları makul.

tek dezavantajı yol bisikletinden anlamıyor, ama ben yine de ufak tefek şeyler için ona gidiyorum hala.

9. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba Eski salı pazarının orada Hakkı Bmx adında bir bisikletçi var.Zamanında Kron xc 250 'mi oradan almıştım baba,oğul işletiyorlar orayı.Oraya giderseniz Hakkı abi size yardımcı olacaktır :)