Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kadanslı ucuz hız sayacı

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında kedito tarafından paylaşıldı.

1. kedito

kedito Aktif Üye

Seviye:
  2. Alp Kuterdem

Alp Kuterdem Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilginc bir ürün hem hız hem kadans varsa fiyatı cok iyi + bir de kablosuz diyor.Alan var mı acaba ?

3. kedito

kedito Aktif Üye

Seviye:
    valla ben pek fazla anlamıyorum.. sadece kadanslı ve kablosuz cihazların bu fiyattan daha fazla olduğunu biliyorum arkadaşlar.. gördüm ve haber veriyim dedim

4. M.Kaba

M.Kaba Forum Bağımlısı

Seviye:
    aynı ürün bende var isteyen olursa sıfırını 25 tl ye verebilirim

5. silas

silas Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu ürünü kipadan 5 tl ye aldım. Kadansı kabloyla hızı kablosuz olarak ölçüyor. Şuan sadece kadansını kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Karşılaştırmak gerekirse Sigmalara göre biraz özensiz yapılmış. Hız ve kadans dışında yazılar biraz okunaksız (küçük). Ayrıca gidona bağlantı aparatı baştan savma yapılmış. KM göstergesiyle ilgili net birşey söyleyemeyeceğim çünkü kullanmıyorum. Ancak ortalıkta dönen fiyatlar benim aldığım fiyatı referans alırsak çok yüksek gibi geldi?

Not: Bodrum kipadan -son kalan üründü- 5 TL ye aldım. Denizli Kipa da aynı ürünün barkodunu okuttum onda da 5 TL yazdı. Eğer 2 mağazada da ciddi anlamda bir karışıklık yoksa ürünün Kipadaki fiyatı 5 TL.

Not2: Sigmalarla karşılaştırmamın sebebi şu ana kadar sadece sigma kullanmış olmam...

kedito bunu beğendi.