Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadanslı KM Saati

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Hakan Kök tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Kök

Hakan Kök Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Öncelikle herkese merhaba. Başkasının konusunu kirletmek yerine yeni bir konu açayım dedim. Belki benim gibi sırf görünüşü ve kullanımının daha rahat gelmesinden dolayı GPS saati almak isteyenlere yardımcı oluruz :)

Yeni bir km saati lazım. Amacım fitness olduğu için kadanslı bir saat bakıyorum kablolu kablosuz hiç farketmez. Ancak gönlüm MİO 105'te kaldı :) İleride bir tane almak istiyorum. MİO için para biriktirene kadar da idareten bir saat bakıyım dedim ancak kadanslı saatler çok pahalı. Sigma'nın 16.12 modelini almaya karar verdim. Kafamı kurcalayan ise e-bay de 15 dolara kadanslı km saatleri var. İşime yarar mı 2 günde kırılır mı bilemiyorum. Forumda bir konuda gördüm o saati de. Açıkçası nasıl montaj edeceğimi de bilmiyorum bu km saatini. Öncekini bisikletçiye bırakmıştım o takmıştı. Sigma'nın bir modeliydi memnundum ancak dediğim gibi kadans sensörü lazım. Linkleri aşağıda paylaşacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

http://www.turuncubisiklet.com/mio-...ilgisayari-nabiz-kadans-sensorlu-urun718.html

http://www.ebay.com/itm/New-Waterpr...275?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f345fa9d3

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...osuz-kilometreucretsiz-kargo-167601579/detay/

2. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    benim 3.5 dolara aldığım sunding km saatini kullandığım sürede fiyatına göre çok övülen as 888 (25 lira) e göre çok daha memnun kaldım
    ayrıca bazı sitelerde çok daha pahalıya satılıyor
    zaten arka aydınlatması filanda var çokta satılan bir model yurtdışından çoğu uzak doğu olmak üzere çok ürün aldım ben memnun kalacağınızı sanıyorum

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
  4. K Ayhan

K Ayhan Aktif Üye

Adı:
    Ayhan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Murat bey bu saatin fiyatı nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Hakan Kök

Hakan Kök Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    şu an için 150-200 TL arası ürünlere bakıyorum. Fiyatınız bu aralıktaysa konuşabiliriz. Şimdilik ucuza sigma km saati ile idare etmek gibi bir düşüncem var.

Bir de şu 15 dolarlık saatten almayı düşünüyorum. Tatmin ederse diğer bisikletimde de onu kullanmayı düşünüyorum.

6. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ben de sigma 1009 km saati kullanıyordum sürekli gözüm km saatine gittiğinden çıkardım kullanmıyorum stravadan herşeye bakıyorum artık hem daha doğru hemde her gittiğim yol hepsi kayıtlı oluyor gps verisi olduğundan...

7. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben dediğiniz 15 dolarlık saatten kullanıyorum kablolu kadanslı A&C Milan marka ebaydan aldım gayet memnunum 2 aydır kullanıyorum şimdiye kadar hiç sıkıntısı çıkmadı bol özellikli çok güzel bir saat tavsiye ederim.

8. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ilk fotografdaki görüldügü gibi komple paketi ve aksesuarlari ile beraber kargo dahil 100€. Durumu daha yeni gibi.

9. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    reno toros (!) da araba mercedes de ikisinde de hız gösteren mekanik takometre var değil mi sonuçta :D

10. Ömer Çolak

Ömer Çolak Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Halil İbrahim bey İkisini de kullanan var. Herkes bütçeye göre hareket ediyor. Ömrü boyunca mercedes alamayacak insanlar arabaya binmesin mi?

11. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    ironiydi....
    ben de o 12 liralıklardan kullanıyorum