kaçırılmayacak parçalar

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
Arkadaşlar parçalar nakit ihtiyacı sebebiyle satılıktır.acil ihtiyacım olduğu için fiyatları uygun tuttum akla başka bir şey gelmesin.

1-XC 5000 KARBON KADRO
10 ay kullandım,2007 model ve 17 ınchtır.hor kullanılmadı,vuruk ezik çatlak kesinlikle yoktur,belirsiz çizikler var genel itibari ile çizikler çok az.ön vites kablosunun geldiği yere aparat yapıldı.cane creek furç takımı ve kelepçe fiyata dahildir.

(link)
(link)
(link)

2-JANT SETİ(Göbekler dt swıss+teller dt 2.0+mavıc 717 dısc çemberler
set fabrika çıkışlı örülü haldedir.kesinlikle problemsiz çok az kullanılmıştır.göbekler rulmanlıdır inanılmaz akıcıdırlar.

(link)
(link)
(link)
(link)

3-SID WORLD CUP MAŞA
10 aylık süre içinde kullandım,hor kullanılmadı.kesinlikle arızası yoktur,sadece bakıma ihtiyacı var.yağı değiştiğinde problemsiz kullanılabilir.lock out kolu fiyata dahildir.

(link)
(link)

4-Deore Lx Hidrolik fren seti+160mm xtr rotorlar
çok az kullanıldı,problemsiz çalışıyor.sol kolda çarpmadan çok az bi eğrili var hafif yukarı doğru duruyor.çalışmaya etkisi yok.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

5-SRAM X7 TRİGGER VİTES KOLLARI
çok az kullanıldı,kesinlike problemsizler.

(link)
(link)

6-SRAM X9 ARKA VİTES
ayar vidası eksik,9 lu sistem kullanıldığında gerek duyulmuyor zaten.problemsiz şekilde çalışıyor.uzun bacaktır.yamukluk v.s yoktur.

(link)

7-GUİZZO CARBON GİDON
yanlardan biraz kesildi,şuanda 56cm.kalın tiptir.

(link)
(link)

8-SCOTT 31.6-40 CM SELE BORUSU
bir tarafında çizik var resimde görülüyor.

(link)
(link)

9-VELO GEL SELE
resimde görüldüğü gibi,yırtık yok.

(link)
(link)

10-AMOEBA VİTRA SELE BORUSU 31.6-40 CM
alt kısımda az çizikler var.

(link)

11-DEORE XT M760 ÖN VİTES
kesinlikle problemsiz,ufak tefek çizikler var

(link)
(link)

12-EASTON EA50 GİDON BOĞAZI
resimde görüldüğü gibi.kalın tip

(link)
(link)

13-NONAME PARLAK GİDON BOĞAZI
resimde görüldüğü gibi

(link)
(link)

FİYAT LİSTESİ::in:
1-KADRO..........730 TL
2-J.SETİ .........350 TL
3-MAŞA ..........650 TL
4-FREN SETİ.....220 TL
5-VİTES K.........60 TL
6-A.VİTES.........25 TL
7-C.GİDON.........30 TL
8-SCOTT S.B......25 TL
9-VELO SELE.......35 TL
10-VİTRA S.B.......25 TL
11-XT ÖN VİTES....30TL
12-EA 50 B............25TL
13-NONAME B.........10TL

Scudo

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
ben göbekleri almak istiyorum ama sadece göbeklerim satarsanız fiyatı ne olur göbeklerin birde agırlıkları nedir

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
göbekler teller ve çemberler olarak fiyat belirlemedim komple 350 tl dedim.ömer yayla ve alican türker bana şu fiyata alırım dediğiniz fiyatı yazarsanız pm olarak bende setin komple fiyatını bulabiliyorsak seti sizin için dağıtayım.

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
göklerin agırlıkları ile ilgili bi bilginiz varmı birde model nosu kaç acaba

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
birde göbeklerin yanında rotorlarıda alabilirim yamulma varmı acaba rotorlarda birde fiyatı nedir

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@ömer yayla

göbeklerin ağırlıklarıyla ilgili bir bilgim yok ancak setin komple ağırlığı 1890 gr dır.çemberlerin ve tellerin ağırlığını biliyorsanız göbekleri bulabilirsiniz.rotorları sorunsuz kullanıyordum birinde çok az bir sallantı var ama kaliper ayarı ile sorunsuz kullanıyordum.

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
ben göbeklerle beraber rotorların bana satacagınız fiyat nedir birde ufak bir sallantı var demişsiniz bu sallantı kaliperddenmi yoksa rotorda yamulma varda ondanmı vede benim için şuan fiyat cok önemli bana hemen fiyat verirseniz ben ona göre davranıcam birde göbekleri modelini hala ögrenemedi onlarıda bakıp bir söylerseniz sevinirim

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@ömer yayla

kasnaklar ve teller için alıcıdan haber gelmediği için seti bu şekilde bozamam.göbeklerin modeli resimdede görüldüğü üzere yazmıyor.bahsettiğim sallantının kaliperden olması imkansız kaliper sabittir zaten.sallantı rotorun biri diğerinden fazla kullanılması sebebiyle kaliperle ayarlanınca kullanılabilecek şekildedir.sorunsuz kullanıyordum.rotorların çifti için fiyat 60 tl dir.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilan günceldir,fiyat teklifleri mantıklı olursa değerlendirmeye alırım,toplu alımlarda ciddi indirim yapıcam.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilan günceldir.sıd world cup maşanın şaft boru uzunluğu 20 cm ve maşa lock out koluyla birlikte 1319 gr gelmektedir.