Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaç çeşit schwalbe lugano lastik var arkadaşlar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında pilot tarafından paylaşıldı.

1. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    bu lugano lastiklerin bazılarında kevlar diyor ve fiyatları farklı gibi. gerçekten bu lastikler farklı mı yoksa satıcıların farklı fiyat politikaları mı? ayrıca lastik önerisi istiyorum. michelin pro 4 endurance bakıyorum. ama tr de yok sanırım.

2. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Lugano'nun katlanır ve telli versiyonu var, katlanır olanında metal tel yerine kevlar var.

Patlak koruma olarak hepsinde kevlar'dan yapılan K-guard diye biliyorum, bu Schwalbe'nin orta seviye patlak koruması.

3. Zekeriya Çab

Zekeriya Çab Forum Bağımlısı

Seviye:
    O farklar yıl farkı 2012 lastik kevlar değildir 120 tpi 300 gr dır 2014 lastik 200tpi dır. Şimdi baktığında internette farklı luganolar görmenin sebebi budur.
    Tavsiyem bisiklet markalarında kal. Araba markaları hem performans hem de fiyat olarak tatminkâr olmuyor. Patlar patlamaz bunlar tamamen şans. 320 tpi lastiğim hiç patlamadı kışın 60 tpi kullanıyorum patladı garantisi yok.
    Vittoria rubino biraz eski ama çok iyi. Fırsatın varsa yurt dışından spariş ver tek tek ver gerekirse 75 Euro geçmemek için. Vittoria ların tur dışında çok daha yeni öodelleri mevcut ayrıca decatlonda orta model bir vittoria mevcut oradanda bakabilirsin.

4. hakan torun

hakan torun Aktif Üye

Seviye:
    bir süredir mavic aksion kullanıyorum. hem ucuz hemde çok başarılı buldum eski lastiğim schwalbe one dı.