Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kablolu Vs Kablosuz KM Saati

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Barış Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Barış Yılmaz

Barış Yılmaz Üye

Seviye:
    Ben şu güne kadar hep kablosuz KM Saati kullandım. Sigma'nın 1606 DTS saati vardı. Ama bozuldu ve şimdi yeni bir tane alacağım. Merak ettiğim şu: kablolu saatler kablosuzlara göre daha mı iyi? Yani daha mı hızlı ve doğru sonuçlar veriyor? Mesela kablosuz biraz yavaş. Sabit hızla giderken aniden hızlanıyorsun ama hızlandığın saatte birkaç saniye sonra belli oluyor. Kablolu da böyle mi?

2. toprakec

toprakec Kıdemli Üye

Seviye:
    ben sigma bc 906 kullanıyorum durduğumu geç algılıyor ve kablolu. bu hızlı tepki verememe 2 tür saattede var sanıırm .

3. Decoy

Decoy Üye

Seviye:
    İyi ama kabloyu öyle salmıyoruz ki. kadroya bağlantılı oluyor. Bence kablolu daha iyi ama kablosuza kötü diyemem.

4. yasin_942

yasin_942 Yeni Üye

Seviye:
    bende kablolu kullanıyorum bisikletimi bi yere park ettiğimde üzerinde pek değer li bişey bırakmak istemem algılayıcıdan bahsediyorum saati zaten her 2 kullanıcıda yanına alıyodur

5. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kablolu modeller daha ucuz. Pratik açıdan 2 tipte de kullanım aynı. Ekran bilgisi güncellemesi benim kullandığım kablolu cateye tomo xc'de saniyelik olarak gerçekleşiyor. Ani hızlanmada bu farkı hissedebilirsiniz ama bu sorun değildir. Kablo lehim veya mıknatısa yakın yerlerden kopmadığı sürece, standart bir hoparlör kablosuyla yenilenebilir.

gochuk bunu beğendi.
  6. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    kablolu tercihimdir,koblosus veri alamaz;) black burn delphi 3.0 kullanıyorum,böyle bir km saati görmedim,bardaktan boşalırcasına yağmurda içine ne su girdi,ne çamur,çok kaliteli.

7. memo517

memo517 Üye

Seviye:
    kablolu daha iyi bence çünkü frekanslar karışabiliyor kablosuzlarda