Kablolu mu kablosuz mu daha mantıklı?

ozgurcann

Üye
Tepki
12
Arkadaşlar soruyu sormadan önce forumu gezdim ama kimse net bir şey söylememiş, Sizce km saatininin kablolu olması mı daha iyi kablosuz olması mı?

Scudo

sadri01

Üye
Tepki
1
Bisiklet
GT
ben daha yeni aldım kablolu 2.günüm biir sorunum yoq allaha şükür kablosuzun ayarını yapabilirsen ii bide manyetik alanda etkileniyor kablosuz bir kaç haber dolaşıyor ortada diolarki düzeltildi fln o manyetik hata ama bilmem denemedim sana tawsiyem analog al mekanik yani hem sağlıklı çalışıyor iide sonuç weriyor dijitalleri denemedim ama önermiyor bisikletçim...

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bende kablosuz var sigma.üst modellerden hem nabız hem hız ölçüyor....du. geçen hafta too many signal uyarısı geldi. o zamandan beri bi gösteriyor bi göstermiyor. daha 7-8 aylık. yani sinyal alıp vermede hata yapıyor. önermiyorum

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@samstrong

selam bendede sigmanın 1606 kablos km saati var bende ilk baslarda çok sorun yasamıştım ama şimid hiç bir sorun kalmadı tıkır tıkır çalışıyor.

soruna gelince pillerin ömrünü ölçmek için konulan dügme insanı yanıltıyor pilleirn durumunu iyi gibi gösteriyor ama o tuşlar beni yanıltmış pilleri saatciye götürdüm ve ölçdürdüm üçüde boş çıktı yerinede yenisin takınca hiç br sorun kalmadı.

kesinlikle tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: mehmet Aksoy

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@Tech. Türk

bursada 3 kişi olarak özelliklerine kanıp sigmanın en son ve üst modeli BC 2006 aldık enküçük birşeyden etkilenip göstermiyor bir nabız kayboluyor bir hız göstergesi.zaten kutusundada kocaman cep telefonu ve yüksek gerilim hatlarından etkilenir yazıyor. defalarca pil değiştirdikolmadı.üç kişinin cihazındada aynı sorunlar çıkınca yarı fiyatına sattık gitti velhasıl ucuz etin yahnisi hesabı,on para etmez.kablosuz işini en iyi cat eye ve polar beceriyor ama ben gene gittim kablolu vdo aldım kurtuldum.

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bts.elektronik sana katılıyorum. aynı durum intikal etmiş sendede. sigma-polar-blackburn herhangi birini alıcam. bakalım durum ne olacak. sigma tavsiye etmiyorum. bunca para 6 ay içinmiydi. ?

leeroy

Aktif Üye
Tepki
284
İsim
Ümit
Başlangıç
1971—72
Bisiklet
Marin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
cateye vectra wireless kullanıyorum,yanımda çoğu zaman iki telefon birden taşıyorum hiç etkilenmiyor.daha önce cateye markasının kablolu bir modelini yıllarca kullandım ondan da çok memnun kalmıştım.dolayısıyla bu markanın (kablolu veya kablosuz) ürünlerini tavsiye ederim.

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@Tech. Türk

1606 dediğin model 2006 nın iki model daha altı ve ucuzu sence bu modeline koyduğu özelliği en üst modeline koymamış olabilirmi.sitesine bi girip baksaydın dediğim gibi olduğunu görürdün.ben 30 senedir bisiklete binerim ve elektronik işi ile uğraşırım kullanmadığım km saat kalmadı gibi birşey.buraya bir şeyleri yazarken belli tecrübeler ve araştırmalar yaparak yazıyorum vede öyle yapılması gerektiğini düşünüyorum.çünki şimdi aşağıdaki linki tıklarsan bc 2006 modeldeki kocaman DTS özelliğini görebilirsin.kaldıki senin verdiğin linktede solda kocaman yeşil DTS yazıyor göremedin heralde
(link)