Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kablolu km saati kablo problemi

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında M.Uğur Özkol tarafından paylaşıldı.

1. M.Uğur Özkol

M.Uğur Özkol Aktif Üye

Seviye:
    cannondale IQ114 kadanslı km saati aldım montajınıda yaptım ama kablolar çok uzun fazla gelen kabloları gidonun orada toparladım ancak görüntü kirliliği yarattıyor bunun dışında alet güzel. fazla kabloyu kesip ek yapsam heralde sağlıklı olmaz. kablolu km saatinin dezavantajı heralde bu ama buna görüntü açısından yapılabilecek birşey var mı?

2. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    Bendede Delphi 4.0 var km saati kablosuz ama cadance kablolu..Cadance kablosunu arkaya çektim çok çirkin oldu o yüzden söktüm kullanmıyorum..Mümkünse komple kablosuz almak lazım..

3. M.Uğur Özkol

M.Uğur Özkol Aktif Üye

Seviye:
    gidonun sağa ve sola dönüşleri için yeterli boşluk bıraktım montajda basit aslında ama dediğim gibi kablo fazla uzun olduğu için görüntü açısından güzel olmuyor. fren kablosuna dolayarak kısaltmayı deniycem tavsiye için teşekkürler...

4. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    çok uzun sa kesip istediğiniz kısalıkta ayarlayıp kesinlkle lehim yaparak halledebilirsiniz üstüne de görüntü güzel olması için daralan makaron kullanırsanız orjinal halini alır beim km saatimin kabloso kopmuştu o şekil yaptım ve çok güzel oldu ek yri bile görünmüyo