Kablolu / Kablosuz KM Saati Hakkında

KırmızıBereli

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Semih E.
Bisiklet
Carraro
Count8 kullaniyorum bildiginiz gibi kablosuz. Hareketi otomatik olarak kendisi algiliyor. Ekrana yansitmasi 3 5 saniyeyi buluyor. Herhangi bir seyle parazitlenme tarzi sorun da yaşamadım. Bin 500 kmdir de kullaniyorum.

Scudo
Tepki
32
İsim
Gökmen D.
Bisiklet
Mosso
@mutevaziadam

Yapışkan bantlı kısmı(verici),maşa bacağının iç kısmına jant tellerini görecek şekilde yapıştırın ve plastik kelepçelerle(resimde göremedim) ortadaki deliklerden geçirerek iyice sağlamlaştırın.Mıknatısı ise jant tellerinin birine vidalayın.Mıknatıs,vericiye tam ortasından nerdeyse değme noktasında yakın olmalı ama sürtmemeli.Kablonun diğer ucundaki alıcıyı gidona yapıştırın ve yine üstünden plastik kelepçelerle iyice sabitleyin.Bu işlemi yapmadan önce kabloyu fren-vites tellerine spiral şeklinde sarabilirsiniz.Sarmazsanız bisikleti taşırken eliniz çarpıp kabloyu koparabilirsiniz.Son olarak saati alıcı üstündeki pinlere oturtarak takınız.Doğru ölçüm için lastik ölçüsüne karşılık gelen değeri saat üzerine kaydetmeniz gerekiyor.

Haydar1912

Aktif Üye
Tepki
62
İsim
haydar
Bisiklet
Merida
110 lira bütçem sigma bc 9.16 kablosuz km saati 110 lira kablolu olanı 90 lira hangisini alayım ne fark var aralarında kablonun kopma risk i nedir

tartarii

Üye
Tepki
1
İsim
Murat
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar okudum herkes tecrübesini paylaşmış yardımcı olmaya çalışmış fakat kablolu ne demek kablosuz ne demek??

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tartarii
Kilometre saatinin sensörler ile kablolu veya kablosuz iletişim kurmasına göre kazandığı nitelik.

OmerKa

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Count8 kullanıyorum decathlon dan almıştım gayet memnunum bağlantı kopması durumu şimdiye kadar hiç yaşamadım.

Alengiritli özelliklere gerek yok f/p ürünü arıyorum diyorsan kesinlikle tavsiye ederim

big_bone

Üye
Tepki
5
İsim
Kerim
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hepsiburada yurt disindan lixada yol bilgisayari aldim ama kendini sıfırlamıyor. Sürüş sonrasi sıfırlama yapmasi lazim ama surekli total km gibi kaliyo sürüş mesafesi ve zamanı ortalamasida sıfırlanmıyo haftalikta sıfırlamıyor. Bi bilgisi olan ve yardimci olabilecek biri varmı?

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abidin3714