''Kaan'' Street foto;yeni katıldı aramıza ama çok hızlı öğrendi

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
kaan senle ali bisikleti bıraktınız mı hiç dışarı çıkmıyosunuz :)

Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
izmirde kimseyi arama artik. izmir grubu dagildi. sadece kaanla cemilden baska kimse kalmadi. bide gecenlerde izledigim bi video da 2 tane bmx ci gordum o kadar. ama genel olarak herkez birakti.

TuDooR

Üye
Tepki
5
bi cemil bi kaan var işte diğerlerini hiç göremiyorum uzun zamandır...

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
evet arkadaşlar belki kış geldiği içinde olabilir veya uğur dedi gibi dağıldı

TuDooR

Üye
Tepki
5
Dağıldıysa eğer çok üzülürüm.Gerçektende yetenekli arkadaşlar var ve onlardan öğrenicek bircok şey vardı oysa..

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
kis geldigi icin degil.
ben yurt disina ciktim, ali birakti sanirim, osmanda birakti, husrev araba aldi birakti, atakan okul yuzunden birakti, hakanda birakti. herkezde bisiklet var ama hic biri surmuyo. o saydiklarimdan ziyade kaan la cemil var sadece onlar suruyo. yeni arkadaslar varsa tanimiyorum.

TuDooR

Üye
Tepki
5
Ben 1 bucuk sene once başladım sedona borla bike vardı 1 bucuk ay oncede mosso slalom-m2 aldım yavaş yavaş toparlamaya çalısıyorum..site sayesindede bazı hareketleri öğrendim sayılır..cemil sağolsun birkaç şey öğretti fakat onlarda pek fazla gözükmüyorlar....

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
TuDooR [ arkadaşım sen nerelerde takılııyosun hangi günler saat kaç gibi ]

TuDooR

Üye
Tepki
5
ben yaklaşık her gün ksk iskele ve sahil taraflarındayım genellik saat 3 ten sonra çıkıyorum fakat 2 gündür hastayım çıkamıyorum hiç bir yere..

Tepki
41
@ujur

ugur abi haklı ama ali biryıl ara verdi dieyer leri ayrıldı fakat inşlla birgün ben ali ugur camil toplanıp izmirde esi olmayan bir gurup olma dileklerimle iclerinde biraz sevgi olsaydı dırakamazlardı ama ben buna İNANIYORUM BİRGUN SOYLEDİİM KISILER BİR ARAYA GELİCEK OZAMAN CEKECEİMMİZ VDEOLARI YAPACAIMIZ BUYUK İŞLERİ GORUN.:D

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
beni unut olum artik. ben gelene kadar sen bostanliaki dandik rampada doubleback flip cakarsin. ben uzun bi sure gelmiycem.

Jeymii

Üye
Tepki
6
@streetman:) kaan

aynen kanka inş ama uğur haritalarda gözükmüyor adam akıyor ya xD ne yapsın izmirde ama bir gün olucak inş bekliyoruz ugur saglam gel bize..

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
heryerim sakat sag dizimi kullanamiyorum sag elimin orta parmagi incindi onuda cok iyi kullanamiyorum. 2 ay once bisiklet aldim daha 2 kere surdum ve 3 aydirda 2 kere surdugum icinde neredeyse herseyi unuttum. ve masa argyle 302 bana yetersiz geliyo degistirmem gerekiyo 2.el argyle 409 buldum mor renk ama adam cevap vermiyo. yani oraya geldigimde ya cok iyi pro olucam kimse inanamiycak yada simdikinden daha kotu bi sekilde gelicem :D

enesged

Aktif Üye
Tepki
54
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok güzel hareketler gerçekten. Tebrik ederim. :) Bende çok isterim böyle hareketler yapmak ama çok zor :)