Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

k.maraştan afşine bisikletle

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında mehmet ertuğrul duyan tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Arkadaşlar istanbul turu yapmaya karar vermiştim 1 ay önce yeni bir bisiklet alıcaktım bütçem 1.000dı biraz daha hazır olabilmek için ve bütçeyi arttırabilmek için o geziyi 1 yıl sonrasına erteledim bayramdada kısa bir tur yapmak istiyorum
    k.maraş merkezden afşine gitmeyi planladım
    toplam yol 132 km ya sabah çıkacağım yada ikindiden sonra çıkmayı planlıyorum güzargah çoğunluk iniş olduğu için tahminen ort. 20/h km süratlen gideceğim 5.30-6 saatte orada olmayı planlıyorum kondisyonum çok iyi günlük 50,60 km sürüyorum dağ bayır sürekli sürsem 15-16 saat bile sürebilirim
    bisikletim beldeyamanın bisikleti üzerinde çok fazla aksesuar var 19kg yola çıkmadan önce aksesuarları çıkartacağım 13 kg olacak bisiklet
    yanıma önlem amaçlı 1 adet iç lastik alıcağım alet takımım vardı küçük bir şey onu alıcağım
    nakit olarak 100 tl para kredi kartındada 150 tl para var ne olu ne olmaz diye
    turu bayramın 1.günü yapacağım
    turu ya sabah yapacağım yada ikindiden sonra çünkü buralar aşırı derecede sıcak asfaltta ısınınca vucütta hissedilen sıcaklık 45-50 derece olur
    önerilerinizi bekliyorum tur hakkında