K A N Lazım.. B ( Rh - ) 22.03.2011

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Merhaba arkadaşlar..

Arkadaşlar yarın sabah 23.03.2011 saat 07:30'da İstanbul Siyami Ersek Hastanesinde kalp ameliyatı başlayacak bir tanıdığım için kan'ın B (Rh-) akşamdan hazır olması gerekiyor..:(

İlginiz için şimdiden teşekkürler..

Gece kaç olursa olsun telefonum açık olacak..

Telefonum 505 241 29 00

Tolga AYLA

Scudo

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Allah yardımcınız olsun tolga kardeş,umarım başarılı geçer..

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

no_education

Daimi Üye
Tepki
64
Geçmiş olsun umarım bulunmuştur kan. Sonradan gördüm benimki tutmuyor ama en azından facebukta felan paylaşırdık arkadaş listemize...

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@no_education

İlginize teşekkür ederim.. Gereken kan şimdilik bulundu. Buradan bir bisikletçi dostumuzda yedekte hazır bekliyor.

Şimdilik ilan güncel değil arkadaşlar.. Hastamız ameliyattan çıktı, kalp damarları değişti.. Beklemede aile şimdilik.. Sağolun..

• Beğen
Tepkiler: Piskiletci

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@Tolga Ayla

Sevgili Tolga
bir zamanlar annem için ( üstelik ameliyat masasında iken ) AB gurubu kan bulmak için kan merkezine nasıl koştuğumuz ve kan merkezinde yaşadığım zorluklar gözümün önüne geldi..
Allah kimse için böyle kötü günler yaşatmasın.. İnşallah aranan kanı bulmuşsunuzdur ....

Acil şifalar diliyorum kardeşim....................

Aynı anda yazıp göndermişiz mesajı...... :) Geçmiş olsun
.
.

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@naz34

Teşekkür ederim..

Konu açılmışken şunları konuşmak lazım..

Kan ihtiyacı bir ülkenin asıl hazinelerinden biridir diyebiliriz.. Neden mi? Çünkü teknolojiniz ne olursa olsun kanın asıl deposu insandır..

• Beğen
Tepkiler: naz34

murat uludağ

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Murat ULUDAĞ
kusra bakmayın konuyu yeni okudum yanlız antalyadayım kan gerekirse seveseve vermeyede razıyım kanım b rh (-) antalyadan ulaştıra bilecek bir hizmetleri varsada tereddüt etmeden verebilirim..

• Beğen

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
Düzenli olarak 6 ayda bir Kan merkezlerine kan vermek gerekiyor, Allah göstermesin hem böyle ihtiyaçlarda önceliğiniz oluyor ve aradığınız kanı çok daha çabuk bulabiliyorsunuz ve belkide sizin verdiğiniz kan bir insanın hayatını kurtarmış oluyor ben elimden geldiğince buna özen gösteriyorum 6 ayda bir vermeye çalışıyorum bu konuda herkez duyarlı olmalı ve kan vermek Vucüt için sağlıklı bir uygulamadır.

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@murat uludağ

İlginize teşekkür ederim.. Gereken kan şimdilik bulundu. Buradan bir bisikletçi dostumuzda yedekte hazır bekliyor.

Şimdilik ilan güncel değil arkadaşlar.. Hastamız ameliyattan çıktı, kalp damarları değişti.. Beklemede aile şimdilik.. Sağolun..