Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Judas Priest & Whitesnake - 10 Temmuz 2011

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında krankmili tarafından paylaşıldı.

1. krankmili

krankmili Onursal Üye

Seviye:
    EFSANE GRUBUN TÜRKİYE’DEKİ SON CANLI PERFORMANSI!

Judas Priest & Whitesnake

10 Temmuz 2011 14:00
    Küçükçiftlik Park, İstanbul

Heavy metalin gelmiş geçmiş en büyük isimlerinden olan Judas Priest, kariyerlerinin finalini görkemli bir dünya turnesiyle kutluyor! 40 yıl boyunca markaları haline getirdikleri heavy metal rüzgarını dünyanın dört bir yanında estirdiler ve şimdi veda ediyorlar! Bu jübile turnesi dünya müzik tarihine kazınacak bir etkiyle gezegenin en önemli şehirlerini heavy metalin ta kendisiyle, Judas Priest'le son defa buluşturacak! EPITAPH ismiyle heavy metal tarihine unutulmaz bir iz bırakacak bu turnede Judas Priest, 40 yıllık kariyerleri boyunca kendilerini tüm dünyaya sevdiren emsalsiz hitlerini sahnede icra edecek.

Judas Priest sizi heavy metalin tüm dönemlerini kapsayacak kusursuz bir müzikal ve görsel şölene davet ediyor! Bu Judas Priest'i dünya gözüyle görmek için son şansınız!

Judas Priest'in EPITAPH turnesinin İstanbul ayağındaysa yine bir dünya markası kendilerine eşlik edecek. Ülkemizde daha önce verdikleri konserlerle onbinleri kendilerine hayran bırakan hard rock devi WHITESNAKE, bu sene yayımladıkları ve dünya çapında büyük beğeniyle karşılanan "Forevermore" albümlerinin turnesi kapsamında hem İstanbul'lu hayranlarıyla bir defa daha buluşacaklar hem de Judas Priest'e hep beraber edeceğimiz vedayı görkemli bir şölene dönüştürecekler.

Bu devlerin çarpışmasına ağır siklet heavy metal devi PENTAGRAM ‘da ülkemizi temsilen katılacak!

Hayatınızda ilk ve de son defa şahit olacağınız bu rock şölenine hazır olun!

Sahne Önü - 154.00 TL
    Normal - 78.00 TL

-Alıntıdır-

2. Gokhan Arikan

Gokhan Arikan Aktif Üye

Seviye:
    Benzer bir konuya da yazdım az önce.Gidememek çok üzücü ,benim için Judas çok özeldir.Geç tanıştım ama sağlam sardı beni.:in:

3. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    anlaşılan forumda rock n roll pek sevilmiyor.) whitesnake in judası ezdiği konserdir
    çok eylendiğim konserdir bu senenin en iyi organizasyonlarından dır.

4. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bu eski konuyu niye açtın ki şimdi, eski yara deşer gibi...

Kaçırdık be... Ahh ah.. Pain killer

5. Anıl Aşkın

Anıl Aşkın Aktif Üye

Seviye:
    Açıkçası Hard Rock ve Glam tarihine dalan biri olarak Whitesnake'in yeri bambaşkadır bende :)

Whitesnake bu konserde Judas'ı ezsin ezmesin, genel çizgi olarak Whitesnake hep bir adım öndedir benim için. Judas'ınsa eski hard rock sound'u dinlenmeye değer. :)

6. Didem Üstünol

Didem Üstünol Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşım 2 bilet ayarladı, Gebze'ye gidip almaya üşendim. Eminim çok güzel geçmiştir konser. Bu grupları bir daha izleme imkanımız olmayacak, kırk yılda bir gelir böyleleri.

7. Çagatay Çimşit

Çagatay Çimşit Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir hatıra fotoğrafı Manchester sokaklarından

krankmili ve akifberkant bunu beğendi.
  8. bahadır76

bahadır76 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    whitesnake judas priest'den bir adım öndedir benim için yani müzikal tavırları bana daha yakın. priest'in ilk dönemleri iyidir son zamanlarda ise halford baba çok bağırıyor kendini zorluyor sesi bitmiş.

yalnız her ne kadar bu iki konser birlikte izlenmeye değerse de bir taraftan da bon jovi türkiye'yi salladı gitti muhteşem bir konserle.

9. Çagatay Çimşit

Çagatay Çimşit Kıdemli Üye

Seviye:
    Bon Jovi sahne performansı mükemmeldi. Seyirciyle bütünleşmesi, alçakgönüllüğü, 3 saate yakın performans. Hiç bitmeyecekmiş gibi.

Judas Priest sene 1982. 30 sene sonra bile full enerji. Budur :in:

10. Doğa Can Yaman

Doğa Can Yaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    İki konserde de en önden izledim Whitesnake de Judas Priest de en sevdiğim gruplardandır ama bugüne kadar gittiğim konserlerden sıkılmadığım sadece iki tanesi vardı. 13 Temmuz 2008 ve 10 Temmuz 2011 Judas Priest konserleri :D

11. Doğa Can Yaman

Doğa Can Yaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:

Glenn Tipton ve Halford... 2011