İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Scudo

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
Kimse belirtmemiş kimse takılmamış ama formanın nündeki yazı ne öyle??? youtube yazısı karman çorman, denk getirilememiş. ben kalite olarakda kesim olarakda pek beğenmedim. kollar çok büzgülü olmuş.
ekariti de iyi değildi. bence en iyisi sora tekstil.

• Beğen
Tepkiler: Fatih.acar

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence fiyat, performans ürünü olarak ve kumaş kalitesi olarak iyi bir ürün. Yüzde 100 herkes beğenecek diye bir kural yok verirsiniz bir formaya 150-200-500 TL istediğinizi tam olarak alırsınız. Ben bisiklette minimum paraya maksimum fayda sağlayacak ürünleri tercih ediyorum. Firmanın burada sorunları dinlemesi ve çözüm üretmesi bile güzel.

Lenny07

Üye
Tepki
145
İsim
Lenny07
Bisiklet
Carraro
Boy:185 Kilo:88 L beden aldım tam oldu.Kumaşı hafif,lastikleri var yok belli değil ama kavraması iyi,cepler geniş ve sağlam,bu sabah Alanya sıcağında denedim 20 km.kadar,terleme yapmadı ve bir sıkıntı hissettirmedi.Sipariş aşamasında arkadaş ilgiliydi (kendi uydurduğum logoyu bile tekrar dizayn etti),kısacası ben memnun kaldım.

FullSizeRender.jpg FullSizeRender1.jpg FullSizeRender2.jpg

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benimki kargoda bu gün teslim alır akşama resimleri atarım @Lenny07 hayırlı olsun

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Buda benim forma geçen hafta elime ulaşmıştı şimdi fırsat buldum fotoğrafları çekmeye.Cepleri biraz küçük benimkilerin onun dışında biir sorun yok.

Dosyalar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@citk60
Benim ceplerden vereyim az, bendeki de çok büyük :D Standart sanıyorum formaların yapımı?
Güzel olmuş ama güle güle kullan. Yazın yakmaz umarım siyah forma :)

@BerkayGrgl
Baya güzel olmuş bu, şekiller falan tam oturmuş. Güle güle kullan :harika:

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Teşekkür ederim. Sanırım benim ki XS olduğundan küçük çünkü normalde bu kadar ufak olmaması gerekir.

BerkayGrgl

Üye
Tepki
18
İsim
Berkay
Bisiklet
Whistle
Arkadaslar formanin yikamasini kac derecede yaptiniz?

Ahmet ERENN

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Makineye atmadan el de soğuk suda bile yıkasan olur deterjansız, çıkmayan bir leke olur o zaman at makineye. Ben bu şekil yıkıyorum formaları ve taytı.

Ervin

Üye
Tepki
107
İsim
Ervin B
Bisiklet
Giant
@Ahmet ERENN tam olarak formaları ve taytları nasıl yıkamamız gerekiyor şampuan deterjan sıvı sabun detaylı yazarmısınız rica etsem konuyu yeni yeni gördüm bende aliexpressten sipariş verdim bekliyorum gelmesini yorumlara bakılırsa formalar güzel memnun kalmasam aliexpressten gelen formadan 1 tanede ben sipariş vereceğim

ekranci

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Kemal
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Canyon
Forma/renk sihirbazı o kadar iyi olmuş ki hiç aklımda yokken 2-3 tane tasarlayıp alasım geldi. Çok güzel kombinasyonlar çıkıyor.

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Normal renkliler ile birlikte yıkama yaptırdım sorun çıkmadı

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Forma için : Fermuarlar kapalı olacak, kesinlikle sadece diğer bisiklet kıyafetleri ile yıkanacak.Normal kıyafetler ile sakın ama sakın karışmasın, hiç önerilmez.Deterjan olacaksa az olmalı ve sıvı olmamal, toz olmalı.Sıcaklık 30 dereceyi geçmemeli.Kurutma, asılarak yapılmalı, makine'de değil.El'de yıkama ve mümkünse saç için olan şampuan ile yıkama en önerileni.Sıkma, kuruma için; elinizle az sıkın.Dar giysi olduğu için çok sıkmak dikişlere zarar verir.Asın, damlayarak kurusun.Aynısını askılı şort için de geçerli.Ped kısmına şampuan dökün, elle iyice yedirin.Kuruma için asın, damlayarak kurusun.Güneş ışığı ped kısmındandaki olası bakterileri de katledecektir.Ya da yine makine'de max 30 derecede, az miktarda, toz deterjan.İçerisinde beyazlatıcı olmasın deterjanın.Forma deseni en az zarar alsın diye, fermuar kapatıldıktan sonra formayı ters çevirin ve atın. Kaynak: Ben :D izlediğim Gcn videoları ve bikeforums.Ben bu şekilde yıkıyorum formamı 2 yıldır sorunsuz.

Tepki
89
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
@ekranci
Bende gaza gelip bi kısa bi uzun kollu siparş ettim :D