Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı jbc pro scandium xtr

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında senzumrut tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. senzumrut

senzumrut Yeni Üye

İzmir'den aranıza yeni katıldım herkese merhaba. Kişisel bir ihtiyacımdan ötürü henüz sıfır sayılacak jbc scandium kadrolu full xtr ve buna benzer birçok kaliteli ürünü bulunduran bisikletimi satıyorum . İlgilenenlerin bana mail yolu ile ulaşmasını rica ederim. Pedal'a kuvvet.

2. beverly

beverly Forum Demirbaşı

Seviye:
    senzumrut resim atarbilirmisin acaba

3. senzumrut

senzumrut Yeni Üye

Guızzo full karbon gidon, spd 959 sıfır pedallar,duke race (gri) amortisör,iki takım schwallbe lastik birislick diğeri ralph lastikler sıfır,velo ti sele,shimano 16 tel jant yada xtr göbekli dt telli alex jant,

4. senzumrut

senzumrut Yeni Üye

tabi ama siteye öyle pat diye kimseye sormadan resim atmak yöneticiyi rahatsız edebilir kirlilik açısından

5. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Resim tarafımca düzeltilmiştir,lütfen fiyat belirtiniz aksi takirde konu kapanacaktır..

İlginiz için tşk ederiz,iyi satışlar...

6. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    fiyat koy patron fiyat böyle satamazsın pisleti(güzel pislet bu arada)

7. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Kadro ölçüsü ve ağırlığı nedir?

8. onaran

onaran Kıdemli Üye

Seviye:
    bencede bıke bıras onemlı ozellıklerını solersen daha ii olur...mısal genc osman saka tabıkı;kadro olcusu & agırlık,komple agırlık fıyatı gıbı seyler....:eek: :rolleyes:

9. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    öncelikle aramıza hoşgeldin bisiklet güzelde hiç bilgi vermemişşin bisiklet hakkında bilgi verirsen daha iyi olur

10. senzumrut

senzumrut Yeni Üye

Arkadaşlar kusura bakmayın fiyat koymak ayıp olur gibi düşündüm meğer sitede herkes rakam belirtmiş. bisiklet pedallar dahil 9 kg son derece temiz cateye marka kullanışlı bir saat mevcut yine cat eye stopvar ve far ayrıca. takım çantası ve içinde çok kullanışlı birde takım vereceğim. üstünde duran jantlar dışındada xtr göbek alexrims jant dt telli schwlbe sıfır ralph lastikleri ile vereceğim. kadro boyu 46 cm 18 inç tir. ve ne yazıkki bu bisikleti 2500 ytl ye durumumdan ötürü satıyorum.

11. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    dostum 9 kg çok ciddi bir ağırlık eminmisin hani maşayı falan unutmuş olmayasın malzemeler kadro vs vs çok cezbedici ama 2.el fiyat olarak bence biraz fazla ,kullanılmış malzemeler ,metal yorgunluğu vs hesaba katmalısın bence , umarım iyi bir fiyata satarsın iyi satışlar

12. senzumrut

senzumrut Yeni Üye

burada olan herhangi bir arkadaşınız varsa elinde tartı ile gelebilir. pedal sız ağırlık 9 kg arkadadaşım. metal yorgunluğu demişsiniz ama bisikletle 250 km yaptığımı belirttim ayrıca ama ilgin için teşekkür ederim.

13. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    9 kg olamaz. Duke maşa, sti kollar, deore tekerlerle 10kg nin altına inemez.

14. OzgurIskin

OzgurIskin Kıdemli Üye

Seviye:
    Eger bu alet cidden 9kg ise ucuza veriosun bence. Bi iki aya kadar motosiklet alicam. Yoksa kesin alırdım bisikletini :)

15. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    dostum sana inanmıyor değilim ama bende carbon yol bisikleti var o bile 9 kg nın üstünde yani eğer bu bisiklet bu kiloda ise muazzam bişey olmalı metal yorgunluğu vs vs gelince bu araba değil ki bindiğin km üstünde yazsın karşılıklı güven meselesi yani dünde almış olsan 2.ele düştümü fiyat düşer sevgili arkadaşım ama bisiklet 10 üstünden 10 benim kişisel görüşüm.... acık pahalı biraz oda bana göre yani.

16. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    9kilo vay be kadro ne bunun 300gr filanmı? hadi sid wc olsa filan anlıcamda bende sedona 761 kadro full xtr duke maşa var 12 kilo çekiyor. ama jant setin ilgimi çekti. marka model nedir?

17. senzumrut

senzumrut Yeni Üye

Sizlerde tabiki en az benim kadar belki bir çoğunuz benden çok daha fazla konunun bilincindesiniz. scandium madeni olan kadro karbon kadrolardan daha hafifler bir kaç ilgili siteye girerek bakma şansınız var. arkadaşın dediği gibi nereden bileceğim ne kadar yol gittiğini gibi birşey söz konusu bile olamaz bu tarz cihazlar gelip kontrol edilmeden alınmaz gelinir bakılır binilir isterseniz tartılır uygun bulunursa alınır. vermiş olduğum fiyat bence uygundur hatta yanında verilen ek jant takım vs anlaymıyorum tekrar epeyde ucuzdur. duke race in ve bir takım xtr setlerinin kutuları dahi durmaktadır. bisiklet pedalsız 9 kg gelin görün ne diyim. :)

18. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    vayy anasınıı başka dicek bişi bulamadım walla... jant setinin markası modelini öğrenebilirmiyim?

19. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    arkadaş bisikletini kötülüyen biri yok zaten 10 üstünden 10 dedim carbonla scandium dersen scandium carbona 10 numara küçük gelir en basit örneği scandium esner bisikletin esnemesi demek pedala verdiğin gücün bir kısmının bisiklet tarafından emilmesi demek carbonda böyle bişi yok esnemez sadece kırılır bu yüzden formula 1 arabalarının şaşesi karbondan yapılır bunları bildiğine eminim sadece fiyat biraz fazla o kadar alacak arkadaşa hayırlı olsun

20. beverly

beverly Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaslar scandium kadro en az karbon kadrolar kadar hafiftir, uzerindeki bi cok malzeme de olabilecek en hafifi, ben bu bisiklete 9 kilo civaridir diyebilirim acikcasi.bu arada fiyat gercekten cok iyi...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.