Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

jantın içindeki çapak

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Nüvit Becan tarafından paylaşıldı.

1. Nüvit Becan

Nüvit Becan Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Aranıza yeni katıldım,öncelikle tüm bisiklet severlere selamlar.
    Benim sorunum şu geçtiğimiz günlerde 1970 model Montarino 28 jant bisikletimi toplamaya karar verdim, 10 vitesli tarihi bir bisiklet fabrikası eski adı ile Batı Almanyada idi,bu süreç içerisinde jantlarınıda elden geçireyim istedim,o yıllardaki çelik jant sistemi,yılların yorgunluğu vede yıpranma nedeni ile pek düzelmedi. Neyse sirkeciden bir firmadan alüminyum çift kat jantları aldım ,baktım ilk bakışta sorun yok neyse,eve geldim,içine bantla güzel bir kaplama yaptım sıfır iç lastiği taktım ,yerleşimi yaptım havayı bastım şişme yapmıyor,tekrar söktüm ,baktım jantın içinde belli bir noktada hem yandan ,hemde akort tellerinin oradan dışarıda doğru gelmiş çapak var .Bu durum da iyi niyet çercevesinde firma ne yapacak merak ediyorum. Yarın aldığım yere gidip görüşeceğim. sonucu sizler ile paylaşırım.

2. Nüvit Becan

Nüvit Becan Üye

Seviye:
    İyi akşamlar,
    Jantları aldığım yerden hiç bir yanıt gelmedi,ama sağolsun Delta Bisiklet Gürkan Bey ,nazik bir şekilde ,sorunumu çözdü ben ikramı olan çayımı içer iken. Kendisine buradan bu güzel yaklaşımı için teşekkürü bir borç bilirim.

ihsan ünal bunu beğendi.
  3. Dizdar MERT

Dizdar MERT Forum Demirbaşı

Seviye:
    sorununuz nasıl çözüldü acaba?

4. Nüvit Becan

Nüvit Becan Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Sorunu yukarıda belirttiğim gibi Delta Bisiklette ,hiç sorunlulukları olmasada ufak bir işlem ile çözüldü,gayet güzel bir şekilde bakımıda yapıldı,o tarihten beride sorunsuz bir şekilde bisikletimi sürüyorum. İki kurum arasındaki fark ,öbür firmadan mesaj bile gelmedi,ama malı satmak istediğinde hemen mail atmıştı :)))) Sorun değil geçtiğimiz günlerde o tarafta işim olmuştu ,alışverişimi başka dükkandan gerçekleştiridim. İlginize teşekkürler..