Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Jant Vs Tekerlek Seti.yardım.önerileriniz...

Konu, 'Tekerlekler' kısmında koray_can tarafından paylaşıldı.

1. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    iyi günler arkadaslar jant seti almak ıstıyorum dıger adı tekerlek setımı oluyor ole gecıyor sanırım sıtelerde.shımanonun alexrims lerin yada mavic lerin uygun olanlarından varmı arkadaslar 26" v fren tıpı yardımcı olursanız sevınırım.bısıkletımın jantlarından pek memnun degılım acıkcası janttanmı yoksa lastıklenmı oldugundan.yalpa sorunu bırturlu duzelmıyor.bakalım artık yardımlarınızı beklıyorum

2. koray_can

Seviye:
    arkadaşlar yorumlarınızı tavsıyelerınızı beklıyorum.ve tecrubelerınızı.tskler.

3. koray_can

Seviye:
    v fren olarak shimano m505 jant setini istanbulda nerden bulabilirim.arkadaşlar bilen varmı. yada tavsiye edebilceğiniz başka jant setleri nelerdir.

4. Kıvanç ERTÜRK

Kıvanç ERTÜRK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Alexrims çok tercih edilen pahalı olmayan jant setmerinden.Bir de Shimano deore olabilir.Bunlar hem ilk alındığında hem de kullanırken ciddi darbelerde bile yalpalamaya neden olan yamukluklara karşı dayanıklıdır.Benim düşüncem bu şekilde

koray_can bunu beğendi.
  5. koray_can

Seviye:
    200 250 lira olan bir set arıyorum bütcem çok fazla değil.salcano bisiklet aldım.jantları birtürlü düzelmiyor yalpalaması.buda çok sinirimi bozuyor.32 tel ozel orum oldugunden ek yerınden sorunu var tel olmadıgı o bolumde akord edılmıyor.dedıgınız jantların fıyat aralıgı nekadar ferhat kose abımız xt gobeklı alexrims jant seti.satıyor.dısk v fren uyumlu.olmadı istanbula gıdıp gezıcem.artık.