Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

jant tavsiyesi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında sadri01 tarafından paylaşıldı.

1. sadri01

sadri01 Yeni Üye

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    ark jantımı değiştireceğim şöyle ucuz yollu ama kaliteli ve kolayca bulunabilen bir marka söylerseniz sewinirim bide kaç telli olsun (arka jant değişecek) önerileriniz için şimdiden tşkler bütçem=en fazla 20 ytl

2. Faik BİLGİN

Faik BİLGİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kardeş senin bisikletin hangi katogoride yani mtb mi?,yol mu?Bunu belirtirsen daha kolay istediğine ulaşırsın,Mil sayısına gelince ona senin karar vermen gerekiyor.Yani bütçe varsa göbek ve millerinde değişmesi lazım jant ile birlikte.Çünki bu işin de bir sıtandart'ı var.36 milli bir göbeğe 25 mil dizdirirsen pek iyi olmaz senin açından en azından işin sonu hastanede bitebilir:):)

mhmmd123 bunu beğendi.
  3. sadri01

sadri01 Yeni Üye

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    mtb olması lazım yani normal 18 vites bisiklet arka jantım sürekli eğriliyordu 8 çizerek gidiyordu değiştirmeye karar verdim bn kararsızım yani kaç mil olmalı sağlığım açısından en iyi mil sayısının söylermisiniz:D:D tşkler...

4. Faik BİLGİN

Seviye:
    Kardeş eski jantın kaç inç bilmiyorum ama eğer bütçe kısıtlıysa sen jantı eski jantına benzer model olarak seç ve göbekte aynı olsun.Eğer sen göbeği de yenileyeceksen SHIMANO ALIVIO ARKA GÖBEK FH MC 18 32 DELİK SİYAH 20 ytl civarı,
    MAVIC XM 321 DISK
    32 DELİK SİYAH 39,50 ytl tabii bunlar benim görüşüm.Heralde bütçeyi aştım en iyisi sen delta bisiklet,erdoğanlar bisiklet sitelerine gir oradan istediğini seç.:)

5. sadri01

sadri01 Yeni Üye

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    saol kafamda fikirleri canlardırdın tşkler..

6. sadri01

sadri01 Yeni Üye

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    arkdaşlar gittim bisikletçiye 15 ytlye kalın telli jant wardı markasını görmedim . diyorumki alsam ben takabilirmiyim acaba jantı elim biraz anahtar tutuyor

7. sadri01

sadri01 Yeni Üye

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    kalın telli dedi adam ömür boyu kullanırsın dedi 36 tel oluyormuş değişmiyormuş bide tel sayısı

8. Faik BİLGİN

Seviye:
    Kalın tel derken? Benim bildiğim 36 lık teller aynı ölcüde oluyor ama bisiklet türüne göre değişebilir heralde.Kardeş sen beğendiysen ve kaliteli ise al.Ucuz mal alıp uğraşacağına biraaz bekle kalitelisini al derim:)