jant tavsiyesi

okyred

Üye
Tepki
0
2. el yarış bisikleti aldım .ama gecenlerde bi kaza sonrası arka jant kırıldı.bana tavsiye edebileceğiniz 28" uygun fiyatlı bi jant varsa sevinirim..

Scudo
T

Tuğrul

Misafir
Forumumuza reklam veren firmalara telefonla yada e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
Size seve seve yardımcı olacaklardır.

Selamlar

okyred

Üye
Tepki
0
walla reklamlara cok baktımama genelde istanbul..ben izmirde yaşıyorum.eger bildiginiz bi kaç magaza warsa izmirde söylerseniz sevinirim...

koray386

Üye
Tepki
32
nerde oturduğun önemli değil internetten sipariş verirsin 3 gün sonra eline geçer

şimdi bidaha baktım da erdoganlarbisiklete rigida jantlar daha hesaplı gibi
istersen bi bak

okyred

Üye
Tepki
0
ok saolasın..alexrims jant aldım izmirden sundu bisikletten +r 390..50 liraya maloldu ama gercekten güsel jantlar

Histogram

Üye
Tepki
89
İsim
SERKAN
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selam yeni konu açmadan konuyu hortlatiyim. Uzun yol için jant bakıyorum internette araştırdıklarımda şunları gördüm. Sadece arka lastik için bakıyorum bu arada.
1. Dt Swiss 535 36d
2. Mavic a319 36d
Sizce hangisini tecih etmeliyim veya başka bir tavsiyeniz varmıdır ? İkinci sorumda jant teli ,dayanıklılığı çok etkilermi ? Dt swissin jant fiyatları biraz uçmuşta. Tavsiye edebileceğiniz tel varmıdır.

Tepki
7
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaslar.26 jant 18 inc hd bisiklet almayi dusunuyorum
Daha once 26 jant 18 inc ve 27.5 18 inc kullandim.27.5 pek tat vermedi hakimiyet acisindan.27.5 16 jant alsam hakimiyet nasil olur sizce.