Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

jant seti mi,grupset mi?

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Okan Aydoğan tarafından paylaşıldı.

1. Okan Aydoğan

Okan Aydoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  2. dodeve

dodeve Aktif Üye

Seviye:
    Jant seti bence, neden dersen cogu grupseti turkiyede bulabiliyorsun (pahalida olsa), ancak konu jant olunca fiyatlar acaip firliyor ve istedigin seyde yok zaten. Grupseti parcalarini yurtdisindan burayada getirtebilirsin kucuk seyler oldugu icin gumrukte genelde sikinti cikmiyor. Ama jant setleri oyle degil, geneldede jant seti gondermiyor online saticilar. Benim secimim mavicler icerisinde ksryium elite olurdu, mavicin en saglam seti bence. Birincisi bizim yollara uygun ve cok saglam (karbon degil), ikincisi hafif. Cosmic elite biraz aero ama kysrium elite daha hafif 200 gr kadar. Tabi bunlar mavicin icindeki secimim, ben olsam hazir teker yerine gobek ve iyi bir jant alir 1300-1400 gr civari bi set ordururdum :)

3. murat beyaz

murat beyaz Kıdemli Üye

Seviye:
    Yurtdışından parça getirecekseniz, kadro, jant seti, ya da indirimde bulursanız üst seviye aynakol tercih etmek yerinden olur.
    Mesela geçen hafta amerikan sitelerinde 200 dolara 2011 red aynakol vardı.
    Gideceğiniz ülkeye gönderim yapan internet sitelerini araştırabilirsiniz.

Kadroyu ise orada deneyerek alma şansınız olabileceği için söyledim. Burada üst seviye kadro isterseniz sipariş ile geliyor ve üstüne oturmadan,
    geometrisini denemeden 3-4 bin lira veriyorsunuz ve de istediğiniz markayı bulmanız da çok zor, hatta yok.

4. Okan Aydoğan

Okan Aydoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    jant seti daha baskın geldi:)cevaplar için teşekkürler :)

5. OzzYMKL

OzzYMKL Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende jant seti arayışındayım özellikle aero profil jantlar çok az Türkiye'de.Tercihiniz ne bilemem ama diğer parçaların yurtdışından kargoları jant setine göre ucuz oluyor.Jant setine kargo 40 dolar gibi fiyatlardan başlıyor bu da etkenlerden birisi.