İptal Edildi Jant seti arıyorum.

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
150 ytl civarında hem disk hem v fren uyumlu jant seti arıyorum..istanbul kadıköydeyim..
mail:frated@gmail.com
aradığım jant seti yaklaşık bu ayardadır. fiyat ürünün kalitesine göre biraz yükselebilir tabii ki..

(link)

Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Elimde deore Xt 2008 model 32 delikli ön-arka 2500 km yapılmış göbekleri olan
alexrims r450 jantlı bir takım var

arka jant dtswiss champion 2.0 tellerle daha 1 ay önce örüldü... Ön jant başı ve dibi kalın standart tellerle örülü

herhangi hasar yok, tek eksik disk uyumlu değil...

ben de kadıköy'deyim, gelip görebilirsin...
Jant seti 28"

bahsettiğin fiyata verebilirim

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
selam
belirtmeyi unutmuşum sanırım ben 26" mtb uyumlu bir jant seti arıyorum.. ilginize teşekkürler

kron.xaos

Forum Demirbaşı
Tepki
24
dostum bnde alexrıms 26 jant setı var ıstersen verebılırm dısc ve v break uyumludur x2100

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Alex XT 16 Jantlar; V-Brake ile kullanılabilir, yüzükleri inox ve jantın her 2 katından da geçiyor. + Alex jant telleri + XT Ön / M495 Centerlock arka göbek + XT Rotorlar

Fiyat belirlemedim ama ACE19 veya X2100 gibi alt serilere bu fiyatı istiyorlarsa bunun tabii ki üzerinde olacaktır.

snoopist

Aktif Üye
Tepki
37
Bin vapura karaköye gel karaköy yokuşunu çıkarken, sol tatafta küçük bir yer var ismini unuttum orada baya ucuz güzel kaliteli jantlar var. ben 1 hafta önce oradan aldım çift jant, vatan bisiklet diye bir marka. kullandım, 100 kiloyum ve jant hala taş gibi. önceki jantların hemen akortu bozuluyoudu bunda tık yok. herhalde yokuşu çıkarken sol ikinciydi 10-12 m2 gibi birşey birde o sol tarafta uzun ince bir dükkan var orası değil zaten iki tane vardı solda önerim bu sen bilirsin....