Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

jant konusunda yardım bekleyen bi üye!!!

Konu, 'Tekerlekler' kısmında reelmaviruhani tarafından paylaşıldı.

1. reelmaviruhani

reelmaviruhani Üye

Seviye:
    dostlarım, yoldaşlarım!!!

şu görmüş oldugunuz linkte bulunan jant seti hakkında az da olsa bi fikir sahibi olmamı istiyen yardım sever arkadaşlar aranmaktadır...
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=21_61&products_id=1079

hitebet bi yana, bu set için linkte verilen fiyat (yani 90küsür ytl) hem ön hemde arka jant seti için ayrı ayrı fiyatlar mıdır? bu soruya, belkide benim aptallığımdan kaynaklandığından dolayı da olabilir, bir türlü net cevabı alamadım.. şimdi ben bu 90 küsür lirayı verdikten sonra elime gelen ürün ile bisikletimin iki jantınıda çıkarmak sureti ile, arka janta bir ruble ayarladıktan ve ön janta da maşamı yerleştirdikten sonra,gelen ürünleri takabilecek miyim?
    yoksa gelen ürün, sadece bir jantımı değiştirmek sureti ile şaşırtacak mı beni.. bu konuyu çözümleyemedim birtürlü kendimce :(
    zira, mesela; sadece ön jant için düşünürsek; jant, jant teli ve göbek aparatlarını tek tek aldıgımızda bu 90 küsüt ytl harcanmış oluyor nerede ise... ben belkide beynimin küçüklüğünden dolayı belkide türkçemizde ki kelimelerin yanlış kullanımından dolayı bu nacizane sorunuma çözüm bulamadım... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

bide tabi bu jant setinin güvenirliği, kalitesi ve fiyat performanslarını karşılaştırırsanız ayrıca bi seretonin salgılarım kendimce...

Yarım saat içinde ekleme yapmak isterseniz düzenle butonunu kullanınız.

2. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Linkteki sayfada hem ön hem arka göbek bilgisi verilmiş, ayrıca fotoda 2 teker görünüyor, bu yüzden 2 tekerin fiyatı verilmiştir.Zaten set kelimesi bir çift anlamı taşıdığından aksi şekilde kullanılamaz.
    Şaşırtma düzeyi ve takma zorluğu sizin eski teker setinizin ne olduğu ile bağıntılıdır.
    Yine de her halükarda rubleniz sökülecek ve bisikletçiye gidip rublenizi yeni tekerinize taktırmanız gerekecek.Bu teker seti için giriş kalitesinde denilebilir.
    Eğer şehiriçi binicisi veya turcu iseniz size uzun müddet hizmet edecektir.
    Yalnız göbekleri ağırdır.

3. reelmaviruhani

reelmaviruhani Üye

Seviye:
    teşekkrüler.. bugun ititbari ile bisikletçime deore göbekli jant seti yaptırtıyorum kısmetse... buradaki göbekler hoşuma gitmemişti zaten.. neredeyse yaklaşık bi fiyata ördürücem jantı... yinede teşekkürler ama...

yeni bisikletimin görünüşünü ve performansını heyecanla merak etmekteyim...