Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Jagwire renk tavsiyesi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında akgulcemal tarafından paylaşıldı.

1. akgulcemal

akgulcemal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar , bisikletim için kablo seti almayı düşünüyorum.Renk konusunda karar veremedim bende sizlerin fikirlerini almak istedim.Bisikletim sedona 781 mavi siyah yeni kadrosu.Mavi renk düşünüyorum ama hep mavi boğacağından korkuyorum beyaz da olabilir altın renklisi de güzel duruyor bi türlü karar veremedim.Siz ne dersiniz ?

2. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    beyaz olabilir..kadrodaki siyah ile altın sarısı ekipmanlarda çok hoş bir gorunum sağlabilir ayrıca..bence altın sarısı çok hoş durur..zaten bisiklette yeterince beyaz ekipman mevcut..bencede altın sarısı hoş durur..

akgulcemal bunu beğendi.
  3. akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Teşekkürler yorumunuz için.Aslında kadro üzerindeki beyaz yazılardan başka beyaz bişey yok bisiklet üzerinde.Belirtmeyi unutmuşum sadece kadroyu alarak topladığım için bisikleti diğer parçaları siyah.Ama mavinin pek hoş duracağını düşünmüyorum beyaz yada altın sarısı düşünüyorum.Altın sarısı biraz riskli duruyor

4. Cem Özyurt

Cem Özyurt Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ben mavi derim. şahsi fikrim bisiklette 3 renkten daha fazla olmaması yönünde. bi de sanırım sele borunuz siyah, maşanız beyaz. sandıklarım doğruysa sele borusunu beyaz yapın maşayla paralel olduğu için çok hoş duruyo. böylece siyah yoğunluğu azalır, maviyle beyaz eşitlenir diye düşünüyorum. saygılar..

akgulcemal bunu beğendi.
  5. akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Maşa , gidon , gidon boğazı hepsi siyah.Sele borusunu almadım halen siyah kullanıyorum ama beyazı alacam.Mavi olmaz gibime geliyor ama altın rengine de cesaret edemiyorum açıkcası.

6. Cem Özyurt

Cem Özyurt Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    anladım o zaman kabloyu beyaz alın derim siyahla mavi çok yoğun zaten. bi de sele borusu beyaz olunca (bence) hiç güzel durmuyo yani paintte bile basit şekilde boyayın ve görün. tabiki herkesin zevki farklı beğenebilirsiniz de :) altına gelince evet tek parça olduğunda yani yoğun olmayınca pek hoş gelmiyo bana..

akgulcemal bunu beğendi.
  7. akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Halen beyaz ağır basıyor.Ama önerilere açığım.