Jack Wolfskin

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Yeri burası mı bilmiyorum... Ama konuyu açacak yer bulamadım, yanlış yerse kusura bakmayın ey forum ahalisi! :)

Başlıktan da anlaşıldığı gibi, Jack Wolfskin'in ŞU:

http://www.jack-wolfskin.com/docs/images/katalog/prd_600x600px_gr/prd_16111-221_gr.jpg

ürününe hasta oldum. Malesef ki, -Atlas Outdoor'a falan bakmama rağmen- bulamadım bunu.

Jack Wolfskin'İn Türkiye'de fabrikası olduğunu biliyorum. Fakat nerede olduğunu bilmiyorum. Bilen var mı acaba? Nasıl ulaşabilirim fabrikaya? Bir şekilde bulup almam lazım benim bu ürünü, giymezsem ölürüm :)

Şimdiden cevaplara teşekkür ederim. Bu arada Almanya'da satış fiyatı 49,95-55,95 € olarak görünüyor...

Scudo

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Konuyu yanlış yere açmıştım da, ondan dolayı Felis911 Abi... Bu arada yok mu bilen birileri, Jack Wolfskin'in Türkiye Fabrikasının nerede olduğunu? Ya da bir şekilde nasıl alabilirm ben bu ürünü? Vallahi çok hoşuma gitti :)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Fabrikası nerede var bende bilmiyorum ama öğrenmek isterim,bu markanın kışlık ürünleri özellikle polar hırkaları v.s çok güzeller.Karaköy meydanda(Sirkeci istikametine köprüye girmeden hemen solda) outdoor malzemeleri satan bir dükkan var orada bazı ürünleri satılıyor ama bu resimde gösterdiğin birebir varmı bilemiyorum.
Ancak şöyle birşey söyliyeceğim hani illa bu marka ve resimdeki ürüne kilitlenmediysen aynı model giysiler Mavi Jeans'ten Adidas'a kadar çok geniş bir yelpazede her markanın bulabilirsin.Hatta bahsettiğim yerde de var.Fiyatlarıda + 100 lira civarında.

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
@Sercan

bikeandoutdoor.com da birkaç ürünü var bi bakabilirsiniz hiç olmazsa sizi yönlendirebilirler

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Acumur Abi, bahsettiğin yer Atlas Outdoor... Oraya baktım, fakat Jack Wolfskin'in tüm ürünleri yok.

Felis911 Abi, Bikeandoutdoor'a da baktım, malesef orada da yok...

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Malesef, bu ürün çocuklar içinmiş :( Sizes: 92; 104; 116; 128; 140; 152; 164... olarak görünüyor sitede. Yani en büyük bedeni bile, 12-13 yaşındaki bir çocuğa göreymiş. Sitedeki ölçülere de baktım, bana ufak geliyor. Neyse, artık başka markaların ürünlerine bakacağız :) Oysa ki çok beğenmiştim ben bunu :(

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Bike and Outdoor Beşiktaş Şubesinden daha dün aldım Jack Wolfskin... Ayrıca Adventure Republic e de bakabilirsin Nişantaşında bi şubesi var (maceracumhuriyeti.com)