Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmit'te iyi bir bisikletçi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Bahadır Ustaoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Ustaoğlu

Bahadır Ustaoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar biliyosunuz iyi bir bisiklet toplamaya çalışıyorum... Parça temini problem değil fakat işlicik ve bilgi konusunda iyi bir ustaya ihtiyacım var...

Tavsiye edebilceğiniz bir yer var mı acaba...?

Emre Özhan bunu beğendi.
  2. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    (MACHOO) cihad isminde bir arkadaş var ona danış oda toplama yaptı bskletini iyi bilirözelden msj atıver

3. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    doruk bisiklette toplayabilirsin. orada selim usta var izmirde bulabileceğin en iyi ustadır(şahsi fikrimdir).

4. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    İzmir değil İzmit!

Değirmendere'de iyi bir bisikletçi amca bulunuyor. Ustalık olarak çok iyi fakat yeni teknolojileri çok sık takip ettiğini söyliyemem.

Aynı şekilde Dolphinin paralel sokağında da bir bisikletçi var, sadece sıkışmış göbeği söktürmek için uğramıştım.

Onun dışında ben gerekli dokümanları internetten edinerek ve gereken alet edavatları gerek yurtiçi gerek yurtdışı temin ederek kendim topladım iki bisikletimi de. İyi de oldu el emeği göz nuru ;)

5. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    çok özür dilerim dikkatimden kaçmış. şayet izmirde iyi bir ustaya ihtiyaç duyarsanız hiç düşünmeden gidebilirsiniz

6. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    Valla ben 2 sene İzmit'te yaşadım, ama öyle bir bisikletçi görmedim, hadi ben kendi tamiratımı kendim yapıyordum ondan pek de gerek olmuyordu.. Ama bir iki bisikletçi arkadaşım vardı, onlar da olmadığını söylüyorlardı, bisiklet işleri için İstanbul'a gidiyorlardı. :(

7. Bahadır Ustaoğlu

Bahadır Ustaoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Tüm arkadaşlara yanıtlarından dolayı çok teşekkür ederim :) Bisiklet toplamaya kısa bir ara verdim sanırım yeni bir bisiklet alıcam fakat ilerleyen zamanlarda tekrar ihtiyacım olabilir :)

8. omur_ms

omur_ms Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    konuyu hortlatmış olayım. var mıdır?

9. ERDİNÇ DURAN

ERDİNÇ DURAN Yaşadığım kadar daha yaşasam yeter.

Adı:
    ERDİNÇ DURAN
    Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    @omur_ms ilgi alanınıza göre cevap veriyorum...klasik bisiklet için HÜNER BİSİKLET (BELSA PLAZANIN KARŞISINDAKİ ARADAN GİRİN 2. JAPON PAZARINI GEÇİNCE SOLDAKİ İLK ARADA..) modern donanımlar için ŞİŞMAN BİSİKLETİN YENİ MAĞAZASI (WEB SİTESİNDEN ADRESİNE BAKABİLİRSİNİZ) Şişmanın yeni mağazasında EMRE diye bir arkadaş var işçiliği ustalığı fena değil...yanlız fiyat konusunda biraz yüksekler...

omur_ms bunu beğendi.
  10. omur_ms

omur_ms Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    @ERDİNÇ DURAN benim yol bisikletim var. bisiklette dün düştü ve vites ayarında problem var mesela. bunun için nereye gidebilirim bilmiyorum. şişmanlara 1 kere gitmiştim. aksesuar bakmaya. oldukca soğuk gelmişlerdi.

11. ERDİNÇ DURAN

ERDİNÇ DURAN Yaşadığım kadar daha yaşasam yeter.

Adı:
    ERDİNÇ DURAN
    Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
  12. eyupaltindal

eyupaltindal Lorem ipsum dolor sit amet.

Adı:
    Eyüp ALTINDAL
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @omur_ms emrenin genel olarak yapısı o sanırım. ilk tanışanlar soğuk olarak nitelendiriyor. ilerleyen görüşmelerde aradaki soğuklu kalkıyor. en azından benim alışverişlerimde bu şekilde oldu. :)

13. omur_ms

omur_ms Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    @ERDİNÇ DURAN körfez Tütünçiftlik..

@turkkeyp sadece aksesuar için gitmiştim :) belki bisiklet bakımları iyidir, bilmiyorum..

14. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @turkkeyp evet emre ilk başta sert gözükebiliyor konuşmasıda öyle ama tanıdıkça aslında öyle olmadığını anlıyor insan daimi müşteri olunca çok güzel indirimler yapıyor bilgin olsun :)

15. omur_ms

omur_ms Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
  16. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @omur_ms servisi var bakım onarım yapıyor sizin işinizide halleder

17. Vedatm

Vedatm Yeni Üye

Adı:
    Vedatm
    Bisiklet:
    Sedona
    Nabi dizdar diye bir servis var akıllara zarar!
    Sedona345 bisiklet aldım istanbuldan Nihat bisikletten. Yeni bisikletler garanti kapsamında kalması için 30 gün sonunda servsite bakıma girmesi gerekiyormus. Bu iş normalde garanti belgesi içindeki 30 günlük bakım kuponu ile ücretsiz saglaniyormus bilmiyordum. Nhat bisiklet sağolsun o kuponu almış vermemiş bana. Neyse sedina uzmin servisi Nabi dizdar'a gittim 30 günlük bakimi yaptırmak için. Bisikletim garanti dışı kalmasın istedim. Bu arada yeni bisikletlerde biraz kullanınca tekerlerde akort bozulmasi oluyor. Nabi dizdar bey bekletmenin ardından aldı benim bisikleti.
    1. Akort sorunu var dedim o lastikten dedi jant ta sorun yok dedi. ( O halde lastiği sokup jsnti kontrol etmek gerekirdi) yapmadı!
    2. gidon yamuk dediki aslında çok düzgündü, yamulttu düzeltiyorum diye.
    3. Tıkır tıkır atan vites ayarların vardı. Sen dusmussun bisikletle arka artırıcı içe yamulmus dedi. Bisikletle dusmedim baktım artırıcı da hiç sorun yok dislilere paralel. Adam boru anahtarıyla artiriciyi dışa açtı bükerek.
    Bu tespitlerimi atıyor sanmayim makine muhendisiyim az çok anlarım. Bolca laf salatası yaptı adam. İsguzarlik olsun diye düzgün bidikletimi bozdu. Üyelik ustune 20 yl para verdim. Nihat bisiklet garanti belgesi içinden 30 gün bakım kuponu mu aldığı için. Bisikletten soguturlar adamı. Hüner bisiklet tamir için iyidir. Akort yaptırdım güzeldi.