Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmit-Zonguldak Turuna Çağrı.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar herkes bu mevsimde uzun yol yapıp duruyor bende yapmak istiyorum ama yol arkadaşı bulamıyorum. Şu sıralarda İzmitli arkadaşların çoğu tatilde. Haftaya yada ondan sonraki hafta (gün farketmez) İzmit' ten Zonguldak' a pedallamak istiyorum.Zonguldaklı değilim bu arada:) Tek başıma gidemem ki ailem ben istesem bile bana duvar örür. Ancak tur arkadaşı lazım. Aranızdan katılmak isteyen, bana eşlik edecek olan varsa çok ama çok memnun olurum. Canım uzun yol istiyor hemde can-ı gönülden.

2. Baki Berk Kayalar

Seviye:
    Gelmek isteyen hiç yok mu? :( Bende uzun yola çıkmak istiyorum yaz bitmeden :(

3. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    yol güzergahı hakkında bilgi verir misin?

Mümkünse harita üstünde bir resim gönderirsen memnun olurum. Eğer zor olucaksa en azından üzerinden geçeceğin kasabaları yazarsan ben haritadan bakarım

Kaç günlük düşünüyorsun? Çalıştığım için haftaiçi çok fazla vakit ayıramam...

Yolun rampa ve asfalt durumu hakkında ön bir bilgin var mı? Yoksa hiç bilmeden keşfe mi gitmek istiyorsun? Bende şehir bisikleti var, pek araziye ve kum yola gelmez...

Çok soru sordum galiba ama birbirini tanımayan insanların tanımadıkları bir yola beraber çıkmadan önce bu kadar soru sormamı mazur görmeni beklerim...

4. Baki Berk Kayalar

Seviye:
    Ayın 10'unda çıkıp 1.5 günde İzmit-Sapanca-Arifiye-Adapazarı-Karasu-Akçakoca-Ereğli-Zonguldak rotasını icra edip otobüsle dönmeyi düşünüyorum.

Yolu hiç bilmiyorum, gidebilirsem ilk kez gideceğim.

5. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    sadece 1,5 gun mu surecek turun ?

6. adminn

adminn Misafir

su an uzunca yazamayacagım. guzergah konusu benımde dıkkatımı cektı. akcakoca adn sonrasını sahılden tamamen gıttım. ayın 10 unda yıllık ızne cıkacagım ve sonrasında bana da uygun olabılır.ben ıstanbulda oldugum ıcın once cıkmam gerekecek ve harıtadan bakmam gerekecek tamamen kıyıdan gıdebılmek ıcın.......fazlasını konusabılırız sızın ıcınde ayın 12 yada 13 u gıbı uygun oluras.....
    bu arada cok hafıf 3 kısılık cadırımda var ve yolda konaklanması taraftarıyım ...
    sadlıkla kalın