Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmit-istanbul E5

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kalpe8 tarafından paylaşıldı.

1. kalpe8

kalpe8 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    herkese selamlar,

tecrübeli arkadaşlar. izmit -istanbul (bostancı) arasını gidip gelmeyi planlıyorum. Tuzla'dan sahile girerim diyorum.

Yolların emniyeti, rahatlığı nasıldır?

Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi alırsam çok iyi olur. Yoksa dağ bayır mı yapsam?

2. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    bunu bende merak ediyorum yeni konu açmadım bilerek biraz eski ama olsun bilen biri cevaplayabilir mi ?
    Üst yoldan(MolaFeneri üzerinden) mı daha iyidir sahil şeridimi güvenlidir bilen biri yardım edebilirse iyi olur

3. Emrah Özşahin

Emrah Özşahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bende körfezde oturuyorum ama hiç cesaret edemedim hele o dilovası tuzla arasındaki tırlar, kamyonların vızır vızır geçişini görünce.
    bir ara eski istanbul yolundan pendik tarafına giden yolu incelemiştim google'dan ama denemedim açıkçası

onur güneş bunu beğendi.
  4. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bende teretturde kaldım e5 te kamyon tır olayı yuzunden yarın keşif turu yapıcam gidebildim kadar sonrasında karar vericem bilen biri yorum yapabilirse daha açıklayıcı olur aslında :)

5. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Daha geçen hafta Hereke turumuzda Tavşanlı'dan Hereke'ye kadar D100'den gittik. Gidiş çoğunlukla emniyet şeridi bakımından rahattı. Ama tırların soluğunu ensenizde hissediyorsunuz.
    Dönüş ise çoğunlukla tehlikeli. Özellikle Hereke-Dilovası arasında neredeyse hiç emniyet şeridi yok.
    Dönüşte Hereke'den Gebze'ye otobüsle gittik. Gebze'den Tuzla'ya kadar emniyet şeridi sıkıntısı yok. Yine Tuzla'dan sahile inmenizi tavsiye ederim.

6. mücahid yapıcı

mücahid yapıcı Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Körfez'den Yalova'ya pedallayıp, Yalova'dan deniz otobüsüyle Bostancı'ya geçmek çok daha keyifli olacaktır.

7. barış kalkan

barış kalkan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    E-5 i güvenli bulmuyorum emniyet şeridinden son hız giden ve makasa giren denyolar yüzünden çok tehlikeli olabilir.