Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmit Carraro Crs 600 Bisikletim Çalındı

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında yunus demirol tarafından paylaşıldı.

1. yunus demirol

yunus demirol Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Merhaba Arkadaşlar

İzmit Yahyakaptan da gece 10 da bir saatliğine belediyenin park yerlerine kilitlediğim bisikletim çalındı.Belirleyici olarak kadronun üst ve gidona yakın tarafında bozuk para kadar bir alanda boyanın altındaki beyaz malzeme gözüküyor ayrıca kadronun arka kısmı ile maşanın önünde kendi yaptığım şerit ledler ve gidonda da onların kontrol kutusu var (Tabii hırsız sökmediyse).
    Gören arkadaşlar yunusberat@yandex.com adresinden bana ulaşırlarsa sevinirim.

İyi akşamlar.

Ekli Dosyalar:

2. Şehirli

Şehirli Yeni Üye

Adı:
    İlhan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçmiş olsun.inşallah bulursunuz.son zamanlarda bu olaylar yüzünden bisikleti evden çıkarmaya korkar oldum.

3. Tekere Fısıldayan Adam

Tekere Fısıldayan Adam Mauntın Bayk

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Buldunuz mu?

4. yunus demirol

yunus demirol Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Hayır pek de umudum yok açıkçası.Bir sonraki bisikletime takip cihazı ve bir alarm sistemi koyup en kaliteli kilitlerle kitlemeyi düşünüyorum bu olayı ikinciye yaşamak çok daha kötü olur

5. epsilon91

epsilon91 Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun kaptanda nereye bırakmıştınız? Etrafta güvenlik kamerası varsa bi araştırın yakın yerlerdeki apartmanların da güvenlik kamerasına bakın geçerken kameraya takılmış olabilir.

6. yunus demirol

yunus demirol Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    maalesef kör noktada kalmış görünebilecek bir kamera var ama onunda önünde ağaç var ve yere bakıyordu , bisikleti aldıktan sonrada çıkabilecek fazla yolu var stratejik olarak yanlış yere bıraktım ülkemizde çok olası bir durum aslında düşünmem gerekirdi.Sağlık ocağının arkasından kaptan lisesine kadar dümdüz giden bir yolun ortasında ki park yerlerine bırakmıştım önündeki binanın ismini hatırlayamadım

Hemen döneceğim 1 saat içinde , zaten ramazan ramazan bir şey olmaz diyip ortalığa bırakmamak gerekiyor demekki arkadaşlar...

7. Tekere Fısıldayan Adam

Tekere Fısıldayan Adam Mauntın Bayk

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    En güzeli eve bırakmak bisikleti.Sokak lambasına kilitleseniz onla beraber çalar bizim hırızlarımız.Geçmiş olsun

8. Taxonera

Taxonera Bisikletkolik

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bu ülkede deprem olmuş her yer enkaz....
    Enkazdaki merhumun kolundaki bilezikleri çalmaya çalışan insanlar var. Ondan sonra bir ortamda Allahın selamını verir. Bayramda secde yapar. Bayram kutlar.

Boşversenize...

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekere Fısıldayan Adam bunu beğendi.