Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir'in efeleri.... istanbul temsilcisi izmirde....

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    herkese selam.öncelikle 1,5 ay kadar bir süre istanbuldan uzakda olmam ve dostlara yeteri kadar zaman ayıramadığım için üzgünüm.:( ve sanırım işlerim sene sonuna kadar sürecek.ama bu ortamdan uzaklaştığım anlamına gelmiyor.tek başıma izmirde alsancak'ta bornova'da karşıyaka mavişehir ve bildiğim semtlerde pedal basmaya devam ediyorum.izmirde ki pedalcı dostlarımla da tur ayarlamak tanışmak iyi olur diye düşündüm.izmir temsilcisi arkadaşım korhan nas'a ulaşamıyorum.dolayısıyla kendim bişeyler yapmak istedim.izmirin tur yapılması için en keyifli semtleri nerede çok iyi bilmiyorum. 2 ekim pazar günü yapılan önerilere göre toplanıp pedal basalım istiyorum.ben karşıyaka iskele hareket ile otobandan foça diye düşünüyorum.izmirde geçirdiğim her hafta sonu foçaya yüzmek ve dalış yapmak için gittiğimden çok beğendiğim bir yer.diğer önerilere de açığım elbette.izmirde tur yapma oranı istanbula göre fazla olmadığından burayı da hareketlendirmek güzel olur.en geç cumaya kadar önerilerimizi buradan belirleyelim ve pazar sabahı yola çıkalım.buca da oturuyorum ve şu anki şantiyem bayraklı manavkuyu'da.hafta içi de yolu buradan geçenler ile tanışmakdan zevk duyarım.numaram avatarımda yazıyor.görüşmek üzere...

2. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    izmir de bisiklete binen kimse yokmu beyler.tek tabanca devam mı edeceğiz..

3. merhaba izmire hoş geldiniz eğer yol bisikletine biniyor olsaydınız gurubumuza davet ederdim ama sanırım mtb ye biniyorsunuz !izmirde mtb ile hafta sonları tur düzenleyenler oluyor mesela ege pedalın turlarına bir göz atın birde perşembe akşamına katılan bazı kişler hafta sonu tur düzenliyor olması lazım bildiğim kadarı ile tabi bunların dışında da var belki daha sizi görmemiş olabilirler.

enver avcı bunu beğendi.
  4. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sslm.izmir de yaşayan birileri olduğunu görmek güzel :D sanırım biraz hafife alındım :p 1,75 lastik takılı ayna kolu 50 dişli bir mtb kullanıyorum.yolları fazla aratmıyor.nerelere gittiğiniz hakkında bilgi verirseniz gelirim.yok yolcuların arasında mtb'ci görmek istemeyiz diyorsanız o başka.20 metre arkanızdan gelirim :p :D yada siz benim 20 metre arkamdan gelirsiniz :D :D

hangi aralarda çıktığınızı haber verirseniz fırsat buldukça gelmeye çalışırım...
    görüşmek üzere...

5. estağfurullah ne demek ben sadece normal bir mtb kullanıcısı olduğunuzu var sayarak belki bizimle zorlanacağınızı düşündüm ve daha doğrusu biz sadece antreman yapıyoruz git gel nonstop yani mangal felan olmuyor :D düz yolda gidiyoruz bir mtb ci olarak sıkılabilirsiniz diye düşündüm açıkçası ama benim için bu saydıklarınız olumsuz etki yapmaz bana diyorsanız ,ben size misafirperver olmak isterim biz her pazar sabah olmasada çoğu pazar sabahı buluşuyoruz yeri genelde ykm oluyor fakat farklı yerlerdede buluşabiliyoruz sizi arayabilirim eğer gelmek isterseniz tabi bu pazar çıkılacak olunursa!

enver avcı bunu beğendi.
  6. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bende bu pazar istanbulda sürekli yaptığım gibi tur düzenlemek istedim ama fos çıkacak gibi.illa benim düzenlemem gerekmiyor.sizede katılabilirim hiç farketmez.cebim burada yazılı.en azından mesaj ile bilgilendirirsen sevinirim...

7. tabi haber veririm