Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmirden yardımcı olacak arkadaşlar...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar.izmirde aramıza yeni katılmak isteyen bi,r arkadaşımız var.bisiklet hakkında zaman zaman eğitim verebilecek kimse varmı.inanılmaz hevesli ve bu arkadaşı kazanalım derim.nasıl bir bisiklet alması gerektiği nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi vererek ilk çekirgenizi edinebilirsiniz.ben burada bir çekirgeyi sıfırdan eğitim ustalık kemerini taktım ;) lütfen yardımcı olalım..

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    nerdesin yahu yüzünü gören cennetlik...

sağdan sola enver avcı,yetkin palkın,ben..

3. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    abi bu aralar kimse cennete gidemez.saklanıyorum :D iş güç sıkıntılar büyük.çözmeye çalışıyoruz ama kördüğüm olmak üzereyim ;)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    öncelikle bu konuda bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim naçizane şahsi bilgi ve görüşlerimi paylaşmaktan mutluluk duyarım pek çok forum üyesi arkadaşımızda bu konuda yardıma hazırdır düşüncesindeyim ancak sözü geçen kardeşimizin bu işe ne gözle baktığı çok önemlidir bir tur bisikletçisimi olmayı düşünüyor ? yoksa bu işi profesyonel olarakmı amaç ediniyor ?
    eğer profesyonel bir sporcu olmayı arzu ediyor ise hedefi bu sporun hangi dalıdır ?
    yol & mtb bmx vb

5. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle üye değilse foruma üye olsun. Üyeyse bizimle irtibata geçip kendisini hatırlatsın. İstediği yardımı yaparız...

6. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    reşit ilgine teşekkür ederim.arkadaşımızın bu işe bakış açısı bir çok bisikletçi gibi turlara gelebilecek hale gelmesi gerekli teknik bilgiye sahip alması yönünde. zamanla kendi baımlarını kendi yapıcak ve neyin ne işe hangi parçanın nereye nasıl monte edilmesi gerektiğini zamanla öğrenecek elbette.eğer bu konuda destek olabilirsen çok sevinirim.kendisi çok da sevdiğim değerli bir arkadışımız.bisiklet alımında da desteğine ihtiyacımız olacak.o sıfır almak istiyor ama ben izin vermiyorum.ikinci el eski ama parçaları çalışır durumda iyi kötü birşey aslınsa daha sağlıklı olur öğrenme aşamasında.sen gerekli eğitimi verdikten sonra iyi bir bisiklet alımında da fikirlerine ihtiyaç duyacaktır.ve öğrenme aşamasında alınan bisiklet gerekli bilgi alındıktan sonra ihtiyacı olan bir gence verilecek..bana özelden numaranı yollarsan arar daha açık konuşurum.

7. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    foruma üye ise pek çok şeyi temelden öğrenme şansı olur gerek topicler gerekse paylaşılan resimler aracılığı ile daha sonra müsait bir zamanda izmirde pedal çeviren dernek ve topluluk üyeleri ile tanışmasına da vesile oluruz gider katılır grup görevlileri kendileri ile meşgul olur ve gereken konularda kendisine yardım ederler ben turlara katılmadığım bireysel sürüşlere ağırlık verdiğim için bu konudaki katkım bu şekilde olabilir ancak kendisini geliştirir ve bu işi profesyonel yapmayı arzu ederse o zaman bire bir yardım ederiz iyi forumlar