Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'den selamlar...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında sinan sarmasoğlu tarafından paylaşıldı.

1. sinan sarmasoğlu

sinan sarmasoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum yaklaşık 6 aydır da bisiklete biniyorum yeni yeni kondüsyon yapmaya başladım bu geçen 6 ay süre içinde de 2500 kmye yakın yol yaptım sizce nasıldır azmıdır iyimidir yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler :D

2. Fevzi Çakmak Tekirdağlı

Fevzi Çakmak Tekirdağlı Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Fazla iyi :D

sinan sarmasoğlu bunu beğendi.
  3. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    günlüge vursan 13 km yapiyor her gün is icin felanmi kullaniyorsun bilmiyorum hani o sekilde kullaniyorsan bana göre yetersiz fakat antrenman amacli kullaniyor her bindiginde 30-40 sürüyorsan ona bir lafim yok :) haftada 4 gün Binsen atiyorum 40 km kullansan her bindiginde kondisyonu cok daha üst seviye ye cikara bilirsin diye düsünüyorum bende cok tecrübeli degilim bu konuda ama son bes günde 250-300 km arasi yapmisim hani rahatlikla yapiliyor bu km sorun olmuyor daha fazla zamanim olsa dahada iyi ola bilir...

4. sinan sarmasoğlu

Seviye:
    yok iş için değil ayda bir veya 2 kere okula gidip geliyorum oda gidiş geliş toplam 50-55 km civarı havaların güzel olduğu zamanlarda elimden geldiğnce pedallıyoyorum sizinde dediğiniz gibi daha fazla zamanım olsa bisikletten inmicem :D

5. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    kondisyon yapmak sadece yol yapmak değil,ortalama bir hızda düzenli sürmekle olur... :)

Samet Koç bunu beğendi.
  6. sinan sarmasoğlu

Seviye:
    evet haklısınız ama düzenli sürmek için maalesef zamanım yok o problemide haftada bir okuluma gitmekle çözmek için çaba sarfediyorum :D

7. Mustafa Sibik

Mustafa Sibik Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    2500 km altı Ay içerisinde hiçte azımsanacak bir sonuç değildir.Senede 5 000 km yol katedenlerin normal sayıldığı bir ortamda.Önemli olan keyfini çıkarabilmektir.Tekrar binmek isteniyorsa başarılmış demektir.Hem yol durumu ve hangi disiplinde olduğu faktörleride bilgiler arasında olmadır.Başarılarınızın sürekliliğini dilerim.Black Forest(Karaorman)dan selamlar.

8. sinan sarmasoğlu

Seviye:
    öncelkle teşekkür ederim mustafa bey bisiklet benim için apayrı bi olay örneğin canın sıkıldı atla tek başına kafa dinle bir yoldaş, çok neşelisindir kafa nereye ben oraya, çok duygulusundur tak kulaklığını bak keyfine ve bunları yaparken ekstradan bi para harcaman gerekmiyor aksine sporunuda yapmış oluyorsun daha biçok olaylarla örneklendirebilir bunları en son olarakda bunları tabikide severek ve steyerek yapıyorum toplumun bazı kesimleri her ne kadarda yadırgasalarda yılmak yok pedallamaya devam :D
    bu arada bisikletim whistle miwok 1161D mtb :)