Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'den Selamlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Burak Deniz Binay tarafından paylaşıldı.

1. Burak Deniz Binay

Burak Deniz Binay Yeni Üye

Merhabalar

Ben Burak,İzmir Buca'da oturuyorum.Bucadaki Dokuz Eylül'lülerden biriyim.Ama farkım burada sürekli ikamet ediyor olmam:)
    Emektar bir bisikletim var,bilenleriniz vardır 1999 Bianchi Penta.Kullanıyor muyum? İnanın çok az.Çok az çünkü buraya gelmeden önceki şehrim Yalova'yla Buca'yı karşılaştırınca gerçekten sıkıntı çekiyorsunuz.Yalova'nın hem küçük şehir olması ve de deniz kenarında bulunması,motorlu araç girişi olmayan yolları sahip olması bisiklet sürmek için çok elverişliydi.

Neyse,bu arada Mazda yarışmasında 2. gelerek Trek 7.1 Fx bisikleti de kazanmış bulunuyorum.Bunun da etkisi var siteye üye olmamda.Ürün daha elime geçmediği için (Eylül de teslim edeceklermiş) tam yorum yapamıyorum.Hatta şuan için bu bisikleti kullanıp kullanmayacağımdan da emin değilim,hakkını verebileceğimi pek sanmıyorum:)

Tekrar hepinize merhaba,güvenli sürüşler;)

Darth Sirrus bunu beğendi.
  2. Darth Sirrus

Darth Sirrus Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    selamlar hoşgeldiniz aramıza :D

bu forumdan kendinize bilgi anlamında çok şey katacağınızı düşünüyorum forumdan da takip ederseniz turlar geziler buluşmalar düzenleniyor izmirde de gayet eğelnceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz ayrıca tebrik ederim güzel bir ödül kazanmışssınız hakkını veremeyecek bişey yok boş kaldıkça hatta ilerleyen zamanlarda özellikle zaman ayırarak bisiklet ile pedal çevirin yeter

Burak Deniz Binay bunu beğendi.
  3. Burak Deniz Binay

Teşekkür ederim;) Evet,bisiklet forumun gerçekten de Türkiyedeki en öne çıkan pedal sever sitesi olduğunu anladım.2 haftadır arasıra dalıyorum içeriklere,bilgiler,yardımlar,toplanmalar gerçekten de güzel:)Tek sorun az kişinin size hoş geldin demesi :D
    Aslında Trek hakkında endişeliyim gerçekten.Çünkü hem ender çıkıyorum bisikletle dışarı (benim 4 yılda çıkmam sizin 1 ayda çıkmanızdan azdır belki de),hem de seneye evimde olmayacağım için (öğrenci değişim programı) hiç kullanamayacağım..İşte o yüzden kullanayım mı,yoksa direkt satayım mı emin değilim.
    Neyse,çok teşekkür ederim size tekrar

4. Darth Sirrus

Darth Sirrus Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hocam karar senin bu bisikleti satıp paraya çevirebilirsin seni rahatlatır bir süreliğine ama sen bilirsin tabi durumun el veriyorsa böyle bir hediyeyi kullan derim ama dediğim gibi karar senin :D iyi forumlar

5. C.Kutlu Özütemiz

C.Kutlu Özütemiz Yeni Üye

Seviye:
    Bsisikletiniz günlük kullanıma çok uygun, binmek isterseniz...
    Buca'da binen bir grup var face'den bulabılırsınız.
    Ya da Perşembe Akşamları Göztepe iskele'ye saat 20'de gelip kalabalığa karışabilirsiniz...

6. Burak Deniz Binay

Haklısınız.Bisiklet bu Cuma elime ulaştı.Gerçekten kullanmamak için kendimi zor tutuyorum.Amatör bir kullanıcıyım,o nedenle hem Buca gibi bir yerde tetikte sürmekten keyif alamıyorum,hem de haftada 1-2 kez kullanmak için bin tl'lik bisiklet benim için lüks gibi duruyor.Daha önce dediğim gibi Bianchi Penta'mı ayda 1 kez sürüyorken,Trek 7.1 fx bana fazla gibi duruyor.
    Forumda 50 mesaj kotasını doldurmadığım için henüz konu açamadım fakat iyice düşündüm ve bisikleti hiç kullanmadan satmaya karar verdim.Artık alan olursa hayırlı olsun,olmazsa uzun bir süre kullanacağım bir bisikletim olur.
    Teşekkür ederim cevaplarınız için.

7. Volkan Keskin

Volkan Keskin Aktif Üye

Seviye:
    ne kadara satmayı planlıyorsunuz?

Dolunay Batar ve Burak Deniz Binay bunu beğendi.
  8. Burak Deniz Binay

Pm'den cevaplayayım dedim,ama o da 50 mesaj barajına takıldı.E-mail ile cevapladım sorunuzu.

9. Çağatay TURHAN

Çağatay TURHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    hayırlı uğurlu olsun

10. Çağatay TURHAN

Çağatay TURHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ama artık alan kişye desek daha iyi olacak sanırım :)

11. Ahmet Kırıkhanuğur

Ahmet Kırıkhanuğur Aktif Üye

Seviye:
    hayırlısı olsun kullanmaya bir başlayın bırakamazsınız emin olun yok ya benim işim olmaz fazla da derseniz ben gelir alırım seve seve