Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmirden salcano ng650 veya dengi bisiklet aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında tayfun sezer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tayfun sezer

tayfun sezer Misafir

İyi akşamlar Bisikletimi değiştirmeye karar verdim Elimdeki bianchiyi aksesuarsız olarak elimden çıkartarak yeni bir bisiklet almak istiyorum Aklıma salcano ng650 düştü İzmirde bu veya dengi bir bisiklet satan olursa benimle irtibat kurarsa sevinirim.İlgilenlere teşekkürler.

2. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    2. elini tahminimce 250 civarına alırsınız belkide 3 aşağı beş yukarı.Ama o bisikleti kolay kolay kimse tavsiye etmez belirteyim tamam en iyi fiyatlı aliminyum kadro ama geri kalanı vasat hatta altı.

3. tayfun sezer

tayfun sezer Misafir

İkazınız için çok teşekkürler Amacım benimkinden daha kaliteli bir bisiklet edinmek değil zaten Benim bisikletimde olupta onda olmayan birşey istiyorum Yani orta amortisörden kurtulmak.İlk başlarda beni rahatsız etmeyen orta amortisörüm artık düz yolda giderken bile her pedal basışımda aşağı yukarı yaylanıyor.

4. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Evet o durumu biliyorum ben de kullanıyorum bilmeden almıştım ve şimdilik idare etmeye çalışıyorum.(yeni sezona kadar :) )

5. A Rıza

A Rıza Üye

Seviye:
    İyi günler.Benim salcano ng650 2011 model bisikletim var kullandım sürüşü güzel dağa hiç çıkmadım şehir içinde gezdim genelde ve bu sene bunu satıp üzerine para koyup yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum istersen sana yardımcı olabilirim :)

6. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Selamlar elimde Scott Tampico Deore var.. bende izmirde oturuyorum. isterseniz görmeye gelebilirsiniz veya mail adresinizi verin fotoları yollayayım.

7. Baga

Baga Üye

Seviye:
    Elimde bir adet yeni bakımlı temiz ng650 var. İsterseniz uygun bir fiyata bırakabilirim.

8. A Rıza

A Rıza Üye

Seviye:
    İyi akşamlar.Bendede ng650 var 2011 v frenlisi.Eğer istiyorsanız fotograflarını yollayabilirim mailinize :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.