Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'den merhaba...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Gürcan Öz tarafından paylaşıldı.

1. Gürcan Öz

Gürcan Öz Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Diğer bölümlerde başlık açmadan önce, adet olduğu üzere kendimi tanıtmak istiyorum. İzmir'de yarı özel bir devlet kurumunda Dış Ticaret bölümünde çalışmaktayım. 27 yaşındayım. En son lisede bisikletim çalındığından beri bir bisiklet almamıştım. Ancak Göztepe'ye yakın bir yere taşınmam ve Göztepe sahilinde bisiklete uygun yol olması nedeniyle bisiklet tutkum tekrar canlandı ve yeni bir bisiklet almaya karar verdim. Bu konuda bu forumu oluşturan bisiklet tutkunlarının bana faydalı bilgiler verebileceğini düşünüyorum.

Bütçeme ve yapıma uygun bir kaç model araştırdım. Sizlerin de bu konuda görüşlerini bekliyorum.

Boyum 1.74 kilom 75. Bisikleti akşamları sahilde 15-20 km kullanmayı düşünüyorum. Kullanacağım yer bisiklet yolu. O yüzden amortisörlü bir model düşünmüyorum. Bütçem ise 350 lira. Fiyatları bu civarda olan Bianchi Speed ve Salcano NG 650 (V Fren) modellerini bulabildim. Bütçemi artırma şansım yok. Bu fiyatlarda başka model öneriniz var mıdır? Yok ise hangisini tercih etmeliyim? Ya da daha uygun fiyatlara bahsettiğim şekilde kullanıma uygun bir başka model tavsiyeniz olabilir mi? Okuyan, yorumlayan ve yorumlamayan herkese teşekkür ederim.

2. Bilal Karatağ

Bilal Karatağ Aktif Üye

Seviye:
    Hoş geldiniz. :) Benim bildiğim de o fiyata onlar var. 2.ellere de bakın bence. Çok daha iyi bir bisiklet alabilirsiniz.

3. ASinanB

ASinanB Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle hoşgeldin. Bu fiyat aralığında Bianchi ve Salcano dışında bir marka/model önermek zor olacak sanırım. Biraz daha para biriktirip, Sedona 321 in temiz ikinci ellerini düşünebilirsin. Güzel bir tur bisikletidir. (sıfırı 500 usd civarında)

4. Nuri Alper Ulupınar

Nuri Alper Ulupınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hoşgeldiniz.İkinci ellere bakmak bence de mantıklı.

Sevgiler

5. Özgür Kaan SİREL

Özgür Kaan SİREL Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye: